6324 В мережі показали оновлену ​​Tesla Model 3 без камуфляжу

В мережі показали оновлену ​​Tesla Model 3 без камуфляжуОновлену Tesla Model 3 сфотографували у Китаї без камуфляжу. 

Електричний седан отримав нові фари та передній бампер, але, за неофіційною інформацією, це не всі зміни. Так, передбачається, що «троячку» додадуть кермо-штурвал і покращать роботу «автопілота». Крім того, Tesla перейде на мегаліття – виготовлення частин силової структури кузова у вигляді великих алюмінієвих виливків. Такий метод знижує кількість деталей та здешевлює виробництво.

У Китаї сфотографували оновлену версію електрокара Tesla Model 3. Автомобіль помітно відрізняється від нинішнього седана, причому переважно за рахунок вужчих фар у стилі концепту Roadster. За чутками, «троячку» додадуть камер, що покращить роботу «автопілота» та розширить можливості системи кругового огляду. У салоні стане менше кнопок, а місце звичайного керма займе штурвал, як Model S.

До того ж, Tesla перейде на нові методи виготовлення кузовів. Ймовірно, йдеться про мегаліття, технологію, яка дозволяє створити основні елементи силової структури у вигляді єдиної алюмінієвої деталі. Такий підхід підвищує енергоефективність, знижує вагу та зменшує кількість деталей, що у сукупності здешевлює виробництво. До мегалії виявляє інтерес у тому числі Volvo, а також китайські компанії.

Нещодавно Tesla вивела на ринок Model Y з новими батареями, в яких використовуються комірки формату 4680. Їхня собівартість вдвічі нижча, вони менше гріються і дозволяють на 16 відсотків збільшити запас ходу. Не виключено, що такі акумулятори можуть з’явитися на Model 3, оскільки будь-яке зниження ціни компанії тільки на руку. Адже на найбільшому ринку — у Китаї — має величезну кількість конкурентів.

Раніше theROAD. писали, що Tesla випустила “дешеву” Model Y зі зменшеним запасом ходу.

Запис В мережі показали оновлену ​​Tesla Model 3 без камуфляжу спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Черга за новим Rolls-Royce Spectre розтяглася до 2025 року
По теме: ( из рубрики Автомобіль Tesla, Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

one × 4 =

Top