6222 Кругле кермо Tesla на заміну “штурвалу” розкупили в рекордний термін

Кругле кермо Tesla на заміну “штурвалу” розкупили в рекордний термінКомпанія Tesla розпродала кругле кермо на заміну “штурвалу” всього за тиждень. 

Традиційне кермо Wheel Retrofit для Model S/Model X, яке пропонувалося встановити замість U-подібного керма, зникло з магазину виробника через вісім днів після початку продажів. Його вартість становила 700 доларів США, включаючи установку в сервісному центрі Tesla. Чи поповнить компанія запаси з огляду на високий попит, поки що невідомо.

Кермо-«штурвал» для Tesla, який посилено просував генеральний директор компанії Ілон Маск, припав до смаку не всім, про що дуже красномовно говорять продажі. Незважаючи на досить високу ціну, запас круглих кермів швидко добіг кінця.

До початку цього року оновлені електрокари Model S та Model X продавалися виключно з U-подібним кермом. У січні Tesla все ж таки повернула традиційне кермо в якості безкоштовної опції для покупців нових автомобілів, хоча раніше Маск запевняв , що він не повернеться на машини Tesla. Клієнти, які придбали моделі раніше, могли докупити звичайне кермо у фірмовому магазині.

Представлений 2021 року «штурвал» викликав неоднозначну реакцію публіки. Прихильники стверджували, що таке кермо виглядає футуристично і не закриває водієві огляд, а противники вказували на незручність під час маневрування. Крім цього, Tesla лаяли за неякісне виконання: у деяких користувачів «революційне» кермо почало облазити через місяць їзди.

Раніше theROAD. писали, що Tesla більше не нав’язуватиме покупцям моделей S і X рульове колесо.

Запис Кругле кермо Tesla на заміну “штурвалу” розкупили в рекордний термін спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Jeep та RAM анонсували концепти для шоу SEMA
По теме: ( из рубрики Автомобіль Tesla, Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

3 × four =

Top