6582 Студенти Skoda перетворять електрокросовер Enyaq на будинок на колесах

Студенти Skoda перетворять електрокросовер Enyaq на будинок на колесахСтуденти Skoda створюють автокемпер під назвою Roadiaq на базі електрокросовера Enyaq. 

У рамках проекту учні студентського центру чеської марки в Млада-Болеславі перетворюють серійний Skoda Enyaq на багатофункціональний будинок на колесах та інтер’єром з екологічно чистих матеріалів. Вже відомо, що кемпер отримає систему повного приводу, сонячні батареї та безліч технологічних рішень для «цифрових кочівників». Офіційну презентацію нового Skoda Roadiaq заплановано на червень 2023 року.

За словами керівників чеського бренду, проект Roadiaq дозволить студентам застосувати на практиці отримані під час навчання знання. У процесі будівництва молоді фахівці повністю поринають у процес проектування та виробництва нового автомобіля: від перших паперових ескізів до фінального складання. При цьому у процесі створення студенти можуть пропонувати свої ідеї.

Результатом роботи фахівців стане багатофункціональний автокемпер із офісним простором. Автомобіль, висота якого становитиме 1966 міліметрів, обладнають сонячними панелями на даху для вироблення додаткової енергії. Зараз студенти перетворюють багажне відділення електрокросовера на невелику кухню. При цьому задні двері студенти оснастили тентом, який забезпечить додатковий простір за машиною під час стоянок.

Ще однією особливістю автокемпера стане інтер’єр, виготовлений з екологічно чистих матеріалів. А завдяки постійному доступу до мережі пасажири Skoda Roadiaq зможуть працювати з будь-якої точки світу. Закінчити проект творці мають у червні цього року.

Раніше theROAD. писали, що кросовер Skoda Enyaq обзавівся топ-версією Laurin & Klement.

Запис Студенти Skoda перетворять електрокросовер Enyaq на будинок на колесах спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Оновлену Tesla Model 3 помітили під час випробувань
По теме: ( из рубрики Автомобіль Skoda, Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

14 − eleven =

Top