6572 Kia загрожує відгук 4 мільйонів автомобілів через вибухонебезпечні подушки

Kia загрожує відгук 4 мільйонів автомобілів через вибухонебезпечні подушкиКомпанія Kia відкличе чотири мільйони машин через вибухонебезпечні подушки безпеки. 

За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA), у південнокорейських автомобілях, що зійшли з конвеєрів з 2000 по 2016 рік, встановлені дефектні ейрбегі фірми ARC Automotive. Передбачається, що несправні подушки безпеки компанії могли отримати до 67 мільйонів транспортних засобів.

За даними NHTSA, у подушках безпеки ARC Automotive використовували бракований піропатрон, який у момент аварії може вибухнути та «вистрілити» із зайвим тиском. При цьому в момент спрацьовування захисна система здатна викинути в салон безліч металевих уламків, які можуть призвести до серйозних травм і смерті пасажирів. Компанія-виробник ейрбегів наявність дефекту заперечує.

Які моделі південнокорейської марки могли отримати небезпечні ейрбегі, поки не уточнюється. У 2014 році вибух подушки безпеки стався в салоні Kia Optima 2004 року випуску. За попередніми даними, компанія Kia випускала машини з вибухонебезпечними подушками з 2000 по 2016 рік.

Напередодні Tesla оголосила про відкликання 137 електрокарів Model Y. Причиною несправності стало кермо, що відвалюється.

Запис Kia загрожує відгук 4 мільйонів автомобілів через вибухонебезпечні подушки спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  На продаж виставили рідкісний катер із дизайном Porsche
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

one × 1 =

Top