5410 BMW не планує залишати нижній сегмент ринку автомобілів

BMW не планує залишати нижній сегмент ринку автомобілів Генеральний директор BMW Олівер Зіпсе заявив, що автовиробник не відмовлятиметься від свого дешевшого сегменту при переході на електрифікацію.

«Ми не залишаємо нижній сегмент ринку. Навіть якщо ви вважаєте себе виробником преміум-класу, залишати нижній сегмент ринку неправильно — це буде основою вашого бізнесу в майбутньому», — сказав Зіпсе, виступаючи на заході. організований постачальником Robert Bosch у Берліні.

Його коментарі контрастують зі стратегією конкурента Mercedes-Benz, який у липні заявив, що спрямовує 75 відсотків своїх інвестицій на транспортні засоби найвищого класу та найпопулярніший сегмент «основних розкішних» моделей C-Class і E-Class, одночасно скорочуючи кількість моделей початкового рівня.

Минулого тижня головний фінансовий директор BMW попередив, що, хоча очікується, що цього року продажі повністю електричних транспортних засобів подвоїться порівняно з рівнями 2021 року, компанія очікує, що зростання інфляції та процентних ставок вплинуть на вхідні замовлення , особливо в Європі.

Раніше theROAD. писали, що BMW і Stellantis попереджають про різке зростання витрат у зв’язку з наближенням рецесії.

Запис BMW не планує залишати нижній сегмент ринку автомобілів спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  ЄС штрафуватиме автовиробників, які роблять неправдиві екологічні заяви
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

five × three =

Top