5390 Електричний Mini Cooper SE отримав нову білу фарбу Nanuq, натхненну білими ведмедями

Електричний Mini Cooper SE отримав нову білу фарбу Nanuq, натхненну білими ведмедямиМіні любить веселу рекламу автомобілів. Британський автомобільний бренд завжди використовував зухвалий гумор, щоб зацікавити людей своїми автівками, і цього року, щоб відсвяткувати День Землі, він продовжив цю тенденцію, представивши Mini Cooper Electric Hardtop 2023 року з ще однією веселою рекламою та абсолютно новим кольором фарби.

Електричний Mini Cooper SE отримав нову білу фарбу Nanuq, натхненну білими ведмедями
Фото: Mini

Це може бути перша в світі фарба, натхненна білим ведмедем. У рамках кампанії електричний Mini їде дорогою з чарівним персонажем білого ведмедя на пасажирському сидінні, який висуває голову у вікно.

Основна мета рекламного ролика полягала в тому, щоб з гумором показати, що Mini EV все той же веселий, незвичайний автомобіль, яким завжди була версія з двигуном внутрішнього згоряння, водночас демонструючи партнерство з Polar Bears International, щоб заохотити шанувальників Mini до еко-прийняття. Як і більшість речей у житті, ідея виникла звідти. Соціальні мережі долучилися, і одне призвело до іншого, в результаті чого Mini отримав найновіший колір: Nanuq White.

Коли шанувальники вперше побачили рекламу, вони благали виробника спочатку дати білому ведмедю назву, що бренд і зробив, так народився Nanuq. Mini побачила шанс зробити останній крок, тому взяла відтінок хутра Nanuq і перетворила його на новий колір фарби Mini, названий на честь чарівного персонажа. Nanuq White доступний безкоштовно, тоді як Cooper SE стартує від 34 225 доларів США.

Інші зміни для нового модельного року включали різноманітні оновлення кольорів і кілька спеціальних версій, усі вони були анонсовані на початку року.

«Це мала бути історія про автомобіль, який є корисним для навколишнього середовища та приносить неймовірне задоволення від керування», — сказав Перейра О’Делл, голова креативного директора агентства, що стоїть за кампанією, Пі Джей Перейра. «Можливо, і про чарівність цього не надто маленького талісмана. Але потім це переросло в ще кращу історію про ентузіазм, пристрасть і креативність спільноти Mini».

Читати:  Dacia випустить дорогу лімітовану версію Duster
Електричний Mini Cooper SE отримав нову білу фарбу Nanuq, натхненну білими ведмедями
Фото: Mini

Це чудовий приклад того, що може статися, коли рекламна кампанія працює набагато краще, ніж очікувалося, і вплив соціальних мереж на дизайн нових автомобілів, як ми бачили в інших місцях. Бренд Mini протягом десятиліть виховував лояльність своїх клієнтів, хоча бренд Mini набагато молодший за автомобіль Mini. Але Cooper SE ще має багато чого довести, якщо він хоче відповідати стандартам, встановленим його предками.

Замість використання найновіших технологій електричної трансмісії BMW, він використовує налаштування зі старого BMW i3. Це дає йому 184 кінські сили та 199 фунт-фут крутного моменту, але жахливий запас ходу 114 миль.

Mini планує перейти на повністю електричний двигун до 2030 року, і наступним великим кроком до цього стане абсолютно новий Mini Cooper Electric Hardtop, який дебютує у 2024 році. На відміну від поточної моделі, цю модель було розроблено з нуля, щоб стати електромобілем, тому швидше за все, вона буде набагато ефективнішою, ніж поточна модель, і розширить її чарівність. Сподіваюся, незабаром ми почуємо більше про модель, але поки чекаємо, ми можемо зробити пожертву та допомогти врятувати білих ведмедів, оскільки це також їхній дім.

Завдяки партнерству з Polar Bear International кожен, хто пожертвує 40 доларів США або більше на користь організації в листопаді, отримає іграшку Nanuq і картку подяки. Ті, хто попередньо замовить електричний Mini Cooper SE у листопаді, також отримають маленького Nanuq.

По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

3 × two =

Top