5393 З’явились деталі оновлення та ціни Kia EV6 2023 року

З’явились деталі оновлення та ціни Kia EV6 2023 рокуKia оголосила, що відмовиться від найдешевшого доповнення до лінійки EV6 – Light. Це, на додаток до підвищення ціни на базову модель Wind на 1000 доларів, призводить до підвищення ціни на 7100 доларів.

З’явились деталі оновлення та ціни Kia EV6 2023 року
Фото: Kia

У результаті зміни ціни та структури лінійки EV6, яка нещодавно була доповнена новою комплектацією GT, базова ціна Kia EV6 тепер становить 49 795 доларів США.

Як зазначає CarsDirect, фактичне підвищення ціни теоретично є більш значним, ніж за деяких обставин.

Після ухвалення Закону про зниження інфляції (IRA) Kia втратила податковий кредит у розмірі $7500 за EV6. Врахуйте це в новій структурі комплектації та підвищенні цін, і підвищення ціни на EV6 підскочить до 14 600 доларів.

З’явились деталі оновлення та ціни Kia EV6 2023 року
Фото: Kia

Це пояснює, чому Kia і Hyundai так стараються, щоб їх звільнили від нової структури податкових відрахувань, запровадженої IRA президента Байдена. На рівні, на якому більшість споживачів купує автомобілі, 7500 доларів — це великі гроші, які підштовхнуть покупців до брендів, які виробляють транспортні засоби, які підпадають під зниження податків.

«Завдяки високим обсягам продажів і незмінному попиту клієнтів, Wind RWD став базовим EV6 для 2023 модельного року, замінивши Light RWD. Рекомендована роздрібна ціна збільшилася лише на 1000 доларів порівняно з минулим роком, його асортимент і популярні стандартні функції – шкіряні поверхні сидінь з вентильованими передніми сидіннями, зовнішніми та внутрішніми портами для завантаження, інтелектуальним електроприводом підйомних дверей та аудіосистемою преміум-класу Meridian гарантує, що Wind RWD пропонує надзвичайну цінність для вимогливих покупців електромобілів», – сказав прес-секретар Джеймс Хоуп.

З’явились деталі оновлення та ціни Kia EV6 2023 року
Фото: Kia

На щастя для Kia, це тимчасово. У 2025 році виробництво електромобілів Kia розпочнеться в Америці, що ще раз гарантує, що бренд має право на податковий кредит у розмірі 7500 доларів США.

Читати:  Найдорожчий кросовер Toyota презентували офіційно
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

twenty − eighteen =

Top