5403 В Україні продажі авто віком до 3 років наздоганяють продажі нових

В Україні продажі авто віком до 3 років наздоганяють продажі новихЛегкові машини віком до трьох років активно конкурують із сегментом нових легковиків. Українці часто надають перевагу вживаним авто через більш привабливий цінник.

Так, в жовтні наші співвітчизники придбали 2,8 тисячі вживаних легковиків віком до 3 років. Це – на 56% більше, ніж за аналогічний період минулого року і на 9,7% менше, ніж у вересні 2022 року.

В Україні продажі авто віком до 3 років наздоганяють продажі нових

Понад половину (64%, 1,8 тис. шт.) придбали на внутрішньому ринку, решту 36% (1 тис. шт.) привезли вживаними з-за кордону. З травня до вересня включно продажі таких автомобілів зростали, а у жовтні зафіксований невеликий спад.

Таким чином, за останній рік сегмент «майже нових» машин зріс майже удвічі та майже наздогнав продажі нових автомобілів (за підсумками жовтня українці придбали 3,2 тисячі нових легковиків).

За словами експертів, це може бути пов’язано як з економічною ситуацією в країні, коли люди в умовах війни раціональніше використовують кошти та надають перевагу дешевшим вживаним авто з невеликим пробігом.

Читати:  Alfa Romeo випустила «карбонові» версії моделей Giulia та Stelvio
Теги:
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

1 × two =

Top