5731 У Китаї розпочато виробництво найфутуристичнішого електромобіля

У Китаї розпочато виробництво найфутуристичнішого електромобіляHiPhi Z стандартно постачається з потужним акумулятором ємністю 120 кВт/год і заявленим запасом ходу 705 км.

У Китаї розпочато виробництво найфутуристичнішого електромобіля

Автомобіль, який дехто описує як космічний корабель на колесах, HiPhi Z, щойно вийшов на конвеєр у Китаї та є одним із найяскравіших автомобілів у галузі.

Модель була вперше представлена у серійному вигляді на початку липня. Протягом останніх кількох місяців автовиробник продовжив розробку автомобіля, і 20 грудня перші екземпляри вийшли з заводу.

Подібно до кросовера HiPhi X, по стопах якого йде Z, його зовнішній дизайн дуже відрізняється від будь-якого іншого автомобіля. Крім інтригуючої форми Z, він також має особливо цікаву передню панель із набором складних світлодіодних фар і прямокутною решіткою радіатора, виконаною в глянцевому чорному кольорі.

Унікальний дизайн Human Horizons продовжується на задній частині електромобіля, де є помітна світлодіодна світлова панель, крихітне заднє скло та великий дифузор. Є також великий спойлер, що тягнеться від даху.

У Китаї розпочато виробництво найфутуристичнішого електромобіля

У салоні HiPhi Z можна знайти кілька незвичних поверхонь, у тому числі світлодіодне освітлення корпусу приладової панелі та масивний центральний екран інформаційно-розважальної системи, який можна розташувати вертикально або горизонтально. Складний дисплей Head-Up також є стандартним, як і аудіосистема Meridian із 23 динаміками.

В основі автомобіля лежить акумулятор ємністю 120 кВт/год. Цю батарею можна з’єднати з одним електродвигуном, який приводить в рух задні колеса та видає 300 к.с. і 302 фунт-фути (410 Нм) крутного моменту. За бажанням клієнтів доступна модель із подвійним двигуном і повним приводом, що видає 600 к.с. і 604 фунт-фут (820 Нм) крутного моменту. Human Horizons каже, що ця модель може розганятися до 100 км/год (62 милі/год) за 3,8 секунди. Привабливості електромобіля додає той факт, що він може проїхати до 705 км (438 миль) на одному заряді.

Читати:  Ford запатентувала систему автоматичної конфіскації безпілотного автомобіля
У Китаї розпочато виробництво найфутуристичнішого електромобіля

Китайські клієнти можуть забрати ключі від HiPhi Z за ціною від 610 000 юанів до 630 000 юанів ($87 400 – $90 300). Перші поставки почнуться в січні.

Раніше повідомлялось, що ціни на електромобілі продовжують зростати.

Запис У Китаї розпочато виробництво найфутуристичнішого електромобіля спершу з’явиться на theROAD..

По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

seventeen − six =

Top