5724 Вирішення проблем з якістю автомобілей Ford може зайняти кілька років – директор компанії

Вирішення проблем з якістю автомобілей Ford може зайняти кілька років – директор компаніїЯкість продукції Ford протягом багатьох років повільно знижувалася, але її генеральний директор Джим Фарлі добре усвідомлює проблему та має намір її вирішити.

Ford Authority повідомляє, що Фарлі нещодавно зробив заяву в групі Ford Retired Engineering Executives (FREE), яка є досить важкою аудиторією для спілкування. Серед членів цієї організації є пенсіонери Ford Motor Company, які раніше обіймали керівні чи вищі посади.

«Виправлення якості — мій пріоритет №1», — сказав Гениранильний директор Ford. «Це найважливіша ініціатива в усій компанії. І це займе кілька років. Ми не втратили її лише за один-два роки. Поки ми не виправимо якість, усе інше не має значення».

Фарлі визнав, що проблема якості є основною і що вона не виникла просто так одразу.

Існує припущення, що така ситуація склалась через значні витрати на розробку електромобілів. В той же час “застарілим” продуктам компанії не приділялось достатньо уваги та сил.

Щоб вирішити проблему, Фарлі найняв колишнього віце-президента JD Power Джоша Халлібертона на посаду нового виконавчого директора з якості. Зарубіжні ЗМІ зазначають, що частина проблем автомобілів компанії може вирішитись вже в 2023 році.

Враховуючи коментарі Фарлі про те, що процес тривав кілька років, і величезну кількість резонансних відкликань лише цього року, у Халібертона попереду багато роботи.

Запис Вирішення проблем з якістю автомобілей Ford може зайняти кілька років – директор компанії спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Названо найкрасивіші автомобілі 2023 року
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

five × 5 =

Top