788 Огляд автомобіля Kia Ray 2018 - 2019

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019


 |  ❤ 566  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Kia
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

У грудні цього року був проведена масова презентація нового автомобіля Kia Ray, вона сталася в рамках спеціального заходу в Південній Кореї. В результаті модернізації відбулися зміни в зовнішньому вигляді і салоні, в результаті ми бачимо новий п’ятидверний автомобіль 2018-2019 модельного року сучасного стилю новинками всередині. У статті ми представимо опис зовнішнього вигляду, салону, технічні характеристики, вартість, фото і комплектації.

Читайте также: Добавьте свою информацию об услугах вашей компании, отзыв о сайте или товаре на один или несколько наших проектов и получайте больше посетителей и звонков.

Дизайн нового авто

В результаті модернізації Кіа Рей зберіг практично всі незабутні і так полюбилися шанувальникам обриси. Автомобіль зберіг прямі лінії кузова, рівні поверхні дверей, основні розміри і конструкцію правих дверей по типу купе.

Стилісти провели копітку роботу, адже в результаті несуттєвих оновлень машина заблищала новими деталями.

Спереду знаходиться головне освітлення зі світлодіодами. Радіаторна решітка має скромні розміри і виглядає досить скромно, без зайвих вставок і прорізів. З бічних сторін слід зазначити масивні колісні арки для гуми 165/60 R14 і 175/50 R15 і структуру правих дверей. Ззаду Kia Ray 2018 року розташовується акуратна дверцята багажника і габаритні вогні цікавої форми зі світлодіодами.

Для автолюбителів і потенційних покупців цього автомобіля пропонується 9 забарвлень кузова, нововведенням в цьому плані стала пропозиція про можливість замовити забарвлення кузова в двох кольорах.

Виробники обіцяють окрас наступних деталей – контури дзеркал фарбуються в колір, який контрастує з кузовом і дахом. Для забарвлення використовуються: жовтий, червоний, помаранчевий і чорний.

Інтер’єр салону компакт вена

Салон Kia Ray з зручністю розмістить п’ять чоловік, достатній простір забезпечує дверцята з правого боку, в сукупності з передньої дверцятами забезпечується прохід шириною 1 метр 432 міліметра. Оформлення салону відбувається тільки якісними матеріалами, в центрі розміщується важіль для перемикання швидкостей, він зайняв місце, де зазвичай розміщується дисплей. Приладова панель пропонується в двох виконаннях, як завжди вибір за покупцем. Над важелем розташовується сенсорний дисплей розміром 7 дюймів.

Для водія, в салоні передбачені всі необхідні прилади – по – перше багатофункціональний кермо з 3 спицями, по – друге функція підігріву, по – третє, зручність спостереження за станом авто при русі.

Багажник має об’єм 319 літрів, за рахунок трансформації сидінь заднього ряду може збільшитися до 1324 л. Дизайнери здивували не тільки нововведенням в забарвленні кузова, але і оформленні салону. Тепер для клієнтів пропонується деякі зміни в оформленні інтер’єру, допускаються вставки яскравих кольорів на сидіннях і дверях.

Інтер’єр просто переповнений різними ємностями, поличками для речей, цікаво те, що розташовуються вони в цікавих місцях і зовсім не заважають пасажирам, мало того, вони просто не помітні – під сидіннями, ніша в підлозі, під стелею.

Сидіння в другому ряду оснащені конструкцією типу «санчата» за допомогою яких, вони можуть пересуватися, тим самим, збільшуючи простір за потребою.

Розміри Kia Ray в кузові хетчбек

Габарити мають наступні складові:

  • довжина кузова 3 метри 595 міліметрів;
  • ширина 1 метр 595 мм;
  • колісна база – 2 520 міліметрів;
  • висота – 1 метр 700 мм.

Комплектації та оснащення новинки Рей

Автомобіль начинений сучасним переліком обладнань:

– Сучасне рульове колесо з кнопками – помічниками;
– Монітор мультимедійної системи розміром 7 дюймів з сенсорним управлінням;
– Наявність опції помічник при повороті з автоматичним відкриттям подушок безпеки збоку;
– Склопідйомники з електричним регулюванням;
– Сучасна навігаційна система;
– Функція запобігання аварійних ситуацій;
– Наявність шести подушок безпеки.

Базова комплектація Kia Ray включає обробку салону тканиною, за доплату передбачається оформлення якісної штучною шкірою з обробкою керма і важеля трансмісії натуральною шкірою.

Технічні характеристики Kia Ray

Підставою Kia Ray є звичайна платформа стійки Макферсон спереду і по типу балок крутіння ззаду. Гальмівна система автомобіля дискової конструкції. Двигун має наступні характеристики:

– Наявність 3 циліндрів;
– Обсяг 1 літр;
– Потужність 78 кінських сил;
– Момент, що крутить 6400 оборотів;
– Роботизована четирехступенчатая коробка перемикання швидкостей.

Після модернізації мотор придбав нові функції і менші витрати палива. За інформацією виробників обіцяно виробництво електричної версії Кіа Рей.

Ціна Кіа Рей

Продажі автомобіля в Південній Кореї вже почалися, первісна ціна варіюється в межах від 12 мільйонів 100 тисяч до 15 мільйонів 700 тисяч вон, в російських рублях – 655 тисяч до 850 тисяч.

У підсумку зазначимо основні плюси авто:

– цікава зовнішність і інтер’єр;
– можливість збільшення багажник за допомогою трансформації сидінь ззаду;
– функція регулювання склопідйомників і положення крісел на відстані;
– багатофункціональна приладова консоль з широким спектром дистанційного функціоналу;
– сучасна система безпеки.

Такий автомобіль стане відмінним атрибутом для водія незалежно від віку, так, як має пластичністю при русі по міських вулицях.

Відео Kia Ray 2018-2019 роки:

Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019

Вы читаете статью Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Kia Ray 2018 – 2019 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × 3 =

Рубрики
наверх