1483 Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

Нарешті, світло побачив оновлений пікап GMC Sierra Denali 2019 модельного року. Таке очікування було цілком виправдано, тому як раніше нові моделі цього автомобіля виходили одночасно з оновленнями його побратима – пікапа Chevrolet Silverado.

Читайте также: 8 фото подросшей сестры Димы Билана, которая живет в Америке

Але в цей раз GMC Sierra Denali був виявлений публіці на два місяці пізніше. Вся справа в тому, що спочатку обидва пікапа були вкрай схожі один на одного з однією лише різницею: ГМС Сієрра Denali є більш дорогим автомобілем, який стоїть статусом вище свого деякою мірою аналога. В цей же раз все інакше – відмінності виявилися куди більш істотними. Що ж цього разу підготувала компанія-виробник своїм фанатам і покупцям?

Вперше за тривалий час єднання і подібності обох пікапів його більш статусна версія знайшла суттєві відмінності від свого молодшого побратима. Тепер GMC Sierra Denali має індивідуально виражений дизайн кузова. Це можна відстежити по зовсім інший передній частині автомобіля, також змінений дизайн інших елементів кузова: дверей, колісних арок, кузовних бортиків і іншого.

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

 

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

 

Огляд автомобіля GMC Sierra Denali 2019

У числі додаткових опцій можна отримати можливість вибору автомобіля з обробкою кузовний частини вуглепластиком. Цей матеріал характерний тим, що не піддається будь-якої корозії, і набагато менше схильний до дії.

Але зміни в складі матеріалів, які використовувалися при виробництві Джі Ем Сі Сієрра і його обробці, також виявилися не малими. Так, частина елементів кузова була виконана з алюмінію, що дозволило не тільки знизити масу автомобіля, а й зберегти високий рівень його надійності і безпеки.

Читати:  Опис автомобіля GMC Sierra HD 2020

Інтер’єр авто

Що ж стосується інтер’єру, то тут GMC Sierra Denali 2018-2019 має ідентичне оформлення і обробку, як і у Chevrolet Silverado. Відмінності можна простежити лише в елементах декору і тому, як оформлені прилади. Салон елітної моделі виконаний зручно, гармонійно і багато. Оздоблення оновленої моделі виконана з якісних і приємних на дотик матеріалів. При виробництві цього автомобіля важливо було зробити його салон комфортним, з чим інженери і дизайнери успішно впоралися.

Новим кроком при створенні GMC Sierra Denali 2019 модельного року стало використання кольорового проектування даних з інформаційного табло на лобове скло. До цього моменту в Америці на пікапах подібних технологій не ставили. Також автомобіль отримав дисплей заднього виду, який замінив зображення з задньої камери, що по-старому виводилося на дзеркало заднього виду.

Нарівні з оновленим зовнішнім виглядом кузова змінилися і його габаритні характеристики.

Автомобіль став більше (в тому числі збільшилася і величина кабіни пікапа, всередині якої стало незрівнянно просторіше), ширшими і зручніше. Але варто звернутися безпосередньо до сухих цифр:

– довжина автомобіля: 5850 міліметрів;
– ширина: 2325 мм;
– висота: 1875 мм;
– обсяг багажного кузовного відділення: 1784 літра.

Також варто зауважити, що колісна база GMC Sierra Denali збільшилася на 100 міліметрів, а вага автомобіля зменшився на 162 кілограми за рахунок використання алюмінію в кузовних елементах. Усередині салону також відбулися деякі зміни – виріс проміжок між рядами сидінь: на 40 міліметрів.

Точних даних про всіх комплектаціях GMC Sierra Denali 2019 модельного року ще немає, але достеменно відомо, що дві найбільш популярні з них – SLT і Denali (які є топовими) – будуть презентовані в першу чергу і мають найбільшу оновлення, в порівнянні з більш низькими комплектаціями пікапа. Їх оснащення може похвалитися світлодіодними передніми і габаритними вогнями, а також привабливою обробкою салону.

Читати:  Опис автомобіля GMC Sierra HD 2020

Технічні характеристики GMC Sierra Denali 2019

Як повелося, перед презентацією автомобіля на Женевському автосалоні компанія-виробник всіх його технічних характеристик не розкриває. Але на сьогоднішній день відомо, що GMC Sierra Denali буде комплектуватися трьома варіантами двигунів:

– бензиновим 8-клапанним мотором, об’єм якого складе 5,3 літра;
– бензиновим 8-клапанним 6,2-літровим двигуном;
– дизельним 8-клапанним 5,3-літровим силовим агрегатом.

На жаль, потужності двигунів ще не були озвучені. Але відомо, що бензинові силові агрегати будуть йти разом з 10-ступінчастою автоматичною коробкою. У той час як дизельні – з 8-ступінчастим автоматом.

Ціна

Точних цінників по кожній з комплектацій ще не озвучено, так само невідомо на якій позначці зупиниться показник вартості базової версії оновленого пікапа. Але, за не підтвердженими даними, новий GMC Sierra Denali 2019 року коштуватимуть від 29.000 доларів. Початок продажів в Сполучених Штатах планується на осінь 2018 року, а це говорить про те, що початок продажів в Україні доведеться вже на 2019 й рік. Однак, знаючи нашого брата, можна сміливо говорити про поодинокі випадки придбання оновленого пікапа. Це означає, що побачити його на українських дорогах можна буде зовсім з невеликою ймовірністю, але, якщо це трапиться, то без уваги такий автомобіль точно не залишиться.

Відео пікап GMC Сієрра 2018-2019:

По теме: ( из рубрики Автомобіль GMC )

  Оставить отзыв

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *
  *

  14 + fifteen =

  Top