1505 Огляд автомобіля Zotye T800 2018

Огляд автомобіля Zotye T800 2018Огляд автомобіля Zotye T800 2018

Нещодавно китайський авторинок поповнився вітчизняним кросовером Zotye T800. Виробники Китаю вже давно «славляться» умінням запозичувати зовнішності своїх товарів у найбільших всесвітньо відомих компаній.

Так сталося і з цією моделлю 2018-2019 року – зовні новий кросовер сильно схожий на британський Range Rover, але насправді тут подібності двох автомобілів, мабуть, закінчуються. Також свіже дітище має великі подібності зі своїм соплатформенних братом Т700, але компанію-виробника такі «витівки» нітрохи не бентежать. За її заявами нова модель стала кращою за попередню і створювалася з урахуванням вже наявних помилок, які були виправлені і усунені.

Один з моментів явно кидається в очі: у порівнянні з попередньою моделлю, Zotye T800 став трохи більше і масивніше. Але не обійшлося і без свіжих рішень в екстер’єрі автомобіля. Так, передня частина кросовера обзавелася нетривіальною фальрадіаторной гратами, на якій вище центру розташувався логотип компанії-виробника.

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

 

Огляд автомобіля Zotye T800 2018

По обидва боки цієї незвичайної задумки розмістилися примруживши передньої оптики, а нижче – бампер з геометричними візерунками. Низ переднього бампера обладнана подовженими горизонтальними протитуманними фарами.

Корми нової моделі ЗОТІ Т800 2018 істотно додала в розмірах, щодо побратима Т700. Верхня її частина обладнана спойлером, під яким розташовано середнє за розмірами скло п’ятих дверей – багажного відділення. Бампер прикрашений парою псевдовихлопов, в той час як єдина справжня вихлопна труба розташувалася поза погляду – під днищем автомобіля. Головне надбання бічній частині – стильні діагональні зябра, з яких починаються вдавлені лінії, що розтягнулися по всій довжині бічних дверей. Також дах злегка має похилий схил до корми кросовера.

Зовнішній вигляд Zotye T800

Особливих оновлень в зовнішньому вигляді Zotye T800 чекати не довелося, але все ж дизайн оновлений, що вже досить непогано. Можливо, чекати чогось більшого від китайського автомобіля такого рівня – не найбільш вдала ідея, але за зовнішністю Range Rover’а хотілося б бачити щось більш суттєве.

Однак, незважаючи на заявлений дизайн, запозичений у більш дорогого автомобіля, інтер’єр нового китайського кросовера все ж не настільки доріг, однак, для свого рівня виконаний стильно і з комфортом. Він може непогано конкурувати з салонами моделей інших авто свого класу від різних світових виробників. Рульове колесо має м’який обід і хорошу функціональну складову, яка дозволяє управляти безліччю автомобільних опцій. За рульовим колесом ми можемо бачити якісний інформаційний екран незвичайної форми.

На основний консолі вгорі розташувався 10-дюймовий дисплей, під яким розробниками був поміщений ряд стильних закруглених кнопок. Але найбільша частка використовуваних функцій все ж поміщена в повноваження сенсорного екрану, по краях якого встановлені два цікавих дефлектора повітря. Комфортабельність автомобіля водієві та пасажирам дозволять відчути п’ять основних крісел і два додаткових, що розташовуються в багажному відділенні. Всі вони обтягнуті якісною еко-шкірою. Також салон оснащений трехзонной кліматичною системою.

Оздоблення салону Zotye T800

В цілому, по тактильним відчуттям обробка салону Zotye T800 залишає приємні відчуття, а його функціональне оснащення виводить кросовер на новий рівень, у порівнянні з його соплатформенних попередником.

Як було озвучено: автомобіль здобув збільшений кузов, ніж його попередня модель на цій же платформі. У підсумку маємо такі дані:

– довжина: 4911 міліметрів;
– ширина: тисяча дев’ятсот тридцять чотири міліметрів;
– висота: тисячі сімсот п’ятьдесят шість міліметрів;
– розмір колісної бази: 2854 міліметрів;
– місткість багажного відділення: 1005 літрів – при місному розміщенні; 1990 літрів – при складеному другому ряді сидінь.

У стандартному оснащенні Zotye T800 має колісні диски розміром 19 дюймів, при бажанні, можливо придбати колеса і в 20 дюймів.

З огляду на особливості нашого клімату і умови на дорогах, творцям кросовера доведеться «підганяти» автомобіль під український ринок. Зважаючи на це, напевно, компанією-виробником будуть створені нові, відмінні від вітчизняних, комплектації для покупців з України.

Але на сьогоднішній день даних про це немає, а виробник обіцяє оприлюднити їх тільки через два-три місяці. Тому залишається лише терпляче чекати оприлюднення цієї інформації.

Технічні характеристики ЗОТІ Т800

Жителям Піднебесної новий кросовер буде доступний лише з одним мотором – чотирициліндровим бензиновим 2-літровим турбодвигуном, що видає 230 к.с. Комплектується він восьмиступінчастим автоматом. До того ж у новинки передбачений тільки передній привід. А тому виникають такі питання: чи будуть на український ринок поставлятися Zotye T800 з іншими силовими агрегатами і повнопривідні версії.

Відео ЗОТІ Т800:

https://youtu.be/Cg8EcJVdHmk

По теме: ( из рубрики Автомобіль Zotye )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

two × four =

Top