1520 Огляд автомобіля Foton Tunland 2019

Огляд автомобіля Foton Tunland 2019


 |  ❤ 380  |  ☻ 0
Категория: Огляд автомобілів
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Огляд автомобіля Foton Tunland 2019

Одним з автомобілів, що в цьому році порадують ринок Китаю, став Foton Tunland 2018-2019 модельного року. Свого часу йому довелося зазнати кілька рестайлінг, перш ніж модель стало можливо побачити в нинішньому варіанті. Foton Tunland є пікапом, і тепер він отримав новий стильний зовнішній вигляд, обзавівся сучасним функціональним оснащенням, а також на базі звичайного автомобіля була створена подовжена версія – з великим за розмірами кузова і збільшеною колісною базою.

Популярністю ж у українських автолюбителів ця модель не користується, хоча у жителів Піднебесної, навпаки – йде на «ура». Отже, познайомимося з оновленим Foton Tunland ближче.

Оновлена ​​версія китайського пікапа Фотон Тунланд 2019 виправила помилки зовнішності свого більш раннього побратима, і, можливо, тепер попит на Foton Tunland зросте (особливо на російському ринку). Ця модель отримала абсолютно нову передню частину. Тепер пікап має розлініяний фальшрадиаторную грати з величезним логотипом компанії трохи вище її центру, високий передній бампер з гратами радіатора, а також денними ходовими вогнями і протитуманними фарами з боків. Головна оптика була зменшена в розмірах – тепер передні фари звузилися і обзавелися линзовой оптичною системою.

Огляд автомобіля Foton Tunland 2019

 

Огляд автомобіля Foton Tunland 2019

 

Огляд автомобіля Foton Tunland 2019

 

Огляд автомобіля Foton Tunland 2019

Корми нового Foton Tunland зазнала не настільки значні зміни, у порівнянні з передньою частиною. З придбаних нововведень можна виділити оновлені габаритні вогні і покращений задній бампер, який став найпотужнішим по краях. Збоку китайський пікап обзавівся більш високими колісними рамками, для додаткового захисту яких пікап придбав широку пластикову захист. Також творці вирішили поставити пікап на нові диски, виглядають більш стильними та масивними, що для автомобіля таких розмірів дуже вигідно виглядає.

Усередині Foton Tunland

Усередині Foton Tunland не можна назвати дуже вже сучасним, але зміни явно пішли йому на користь, і зараз його інтер’єр істотно поліпшив стан справ, з огляду на ту «старовину», що лежала в кузові попередньої версії. У моделі 2018 роки ми можемо побачити зміни інформаційної панелі, де під тахометр і спідометр виділені спеціальні ніші, подібно до двох турбін, палаючі блакитним вогнем азарту поїздки. Між ними розташувалися бортовий комп’ютер і звичні датчики. Також зміни торкнулися і керма автомобіля – тепер він набагато краще оснащений в функціональному плані і зараз дозволяє водієві користуватися розширеним опціональним вмістом.

На центральній консолі інженери поглиблено помістили сенсорний дисплей, який також виводить на екран навігатор, зображення з камери заднього виду і може управлятися з телефону. По обидва боків дисплея акуратно розташувалися дефлектори повітря, а під ним панель з кнопками і крутилки. Клімат-контроль регулюється «по-старому»: на монохромний екран виводиться інформація, а регулювання відбувається за рахунок обертових ручок з боків.

За словами компанії-виробника, якісні характеристики оздоблювальних матеріалів істотно покращилися.

В цілому, салон китайського пікапа Тунланд був сильно поліпшений і перероблений, але … тільки на тлі попередньої версії автомобіля. Насправді ж таке оснащення інтер’єру вже не дуже прийнятно для нової моделі, що випускається в 2018 році. Але, як то кажуть, маємо те, що маємо, а тому не нам судити виробника, нам лише вибирати: купувати чи ні цей автомобіль.

Як вже говорилося на перших рядках огляду – Foton Tunland має дві варіації кузова: звичайну і подовжену, яка збільшена на 290 міліметрів, а тому розглянемо габарити в обох випадках:

– довжина: 5312/5602 міліметрів у звичайній і подовженою версій відповідно;
– ширина: 1882 мм;
– висота: 1862мм;
– величина колісної бази: 3107/3397 мм.

Примітно, що в залежності від версій і розмір платформи теж змінюється – різниця становить 285 міліметрів в довжині.

На даний момент ще не озвучені варіації комплектацій для російського ринку, тому цієї інформації потрібно буде чекати окремо.

Однак, з огляду на обсяг продажів Foton Tunland серед російських автолюбителів в минулому році, який склав всього 44 моделі … за рік! у всій країні! .. китайська компанія сподівається, що рестайлінг врятує положення, і попит на оновлений пікап підніметься.

Технічні характеристики Фотон Тунланд моделі 2019 року

Незважаючи на істотні зміни зовнішнього вигляду та інтер’єру автомобіля його оснащення силовими агрегатами залишилося колишнім. Таким чином під капотом маємо вже звичні для цього пікапа:

– бензиновий атмосферник об’ємом 2,4 літра і потужністю 136 кінських сил;
– турбований 2,8-літровий дизельний двигун, який видає 116 коней.

Обидва силові агрегати оснащуються 5-ступінчастою механічною коробкою. Хоча інженери приготували своїм покупцям певний бонус – такий собі «запізнілий подарунок». Надалі планується випускати Foton Tunland з ще одним двигуном – посиленим 2,8-літровим дизелем з 163 к.с. і 5-ступінчастою механікою або 6-ступінчастим автоматів укупі. Привід у пікапа можна вибрати задній або повний незалежно від двигуна.

Ціна авто

Вартість нової моделі китайського автомобіля, з огляду на продажі з поки наявними двигунами, буде варіюватися від 800 до 980 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – з бензиновим мотором, і від 900 до 1150 – з дизелем.

Огляд автомобіля Foton Tunland 2019

Вы читаете статью Огляд автомобіля Foton Tunland 2019. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Foton Tunland 2019 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 + четырнадцать =

Рубрики
наверх