5350 ЗСУ отримали унікальні німецькі автомобілі

ЗСУ отримали унікальні німецькі автомобіліБлагодійний фонд «Повернись живим» передав Збройним Силам України мобільні майстерні на шасі MAN. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

ЗСУ отримали унікальні німецькі автомобілі

Як стало відомо, перші два комплекси, кожен з яких має вантажівку та причіп з кунгами та обладнанням, отримали військові частини, яка підпорядкована Командуванню Сил логістики Збройних Сил України.

Мобільні майстерні призначені для технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки зразків НАТО, зокрема, і для багатоцільових колісних транспортних засобів HMMWV. Машини та допоміжні причепи містять усе необхідне для цієї роботи: інструменти, обладнання та комфортне робоче місце для екіпажу.

ЗСУ отримали унікальні німецькі автомобілі

За словами військових, такі машини значно збільшать можливості та потенціал з ремонту та обслуговування західної броне- і автотехніки, яку передають Україні у якості військово-технічної допомоги.

Вартість однієї такої машини складає 320 тисяч євро.

Мобільні майстерні на шасі MAN та допоміжні причепи містять усе необхідне для цієї роботи: інструменти, обладнання та комфортне робоче місце для екіпажу.

Машини оснащені обігрівачем та кондиціонером, а також мають автомобільний генератор потужністю 17 кВт.

Майстерня обладнана краном-маніпулятором для швидкого вилучення та заміни двигунів на автомобільній техніці навіть у польових умовах. Також машина забезпечена пневмосистемою, що дає можливість виконувати шиномонтажні роботи під час обслуговування декількох машин одночасно.

Читати:  Класичний Jeep Wrangler отримав електричну версію
Теги:
По теме: ( из рубрики Новини, Нові авто )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

ten − 1 =

Top