5312 В автомобілях Audi з’явились VR-ігри

В автомобілях Audi з’явились VR-ігриСтартап holoride, одним із співзасновників якого стала Audi Electronics Venture, цього місяця запустить інтерактивну ігрову XR-платформу для автомобілів. Доступ до неї отримають сумісні моделі Audi із медіасистемою MIB3. 

Їхні пасажири зможуть скористатися всіма перевагами розширеної чи доповненої реальності, причому картинка, яку вони бачитимуть у VR-окулярах, миттєво синхронізуватиметься з рухами автомобіля.

Йдеться не про банальні ігри на центральному дисплеї, а про віртуальну реальність чи метавсесвіт. Першою грою, яку зможуть випробувати пасажири машин із чотирма кільцями, стане Cloudbreakers: Leaving Haven від студії Schell Games, яка створила VR-версію популярної кооперативної гри Among Us.

Фішка платформи holoride – миттєва синхронізація картинки у VR-окулярах з рухами автомобіля. Дані з бортових систем обробляються реальному часі, що дає різним органам почуттів посилати у мозок конфліктуючі сигнали. Так, при повороті машини бічні перевантаження будуть точно відповідатись тому, що пасажири бачать в окулярах віртуальної реальності — у holoride це називають Elastic Content, тобто контентом, який реагує і на дії людини, і на рухи автомобіля.

Набір Pioneers ‘Pack для доступу до платформи holoride обійдеться в 699 євро, або 43 000 рублів. Він включає VR-окуляри HTC VIVE Flow, бездротовий геймпад 8BitDo Pro 2, додаткову лямку для ременя безпеки та річну передплату. Після закінчення безкоштовного періоду потрібно буде платити 19,99 євро на місяць або 178,88 євро на рік. Покупцям обіцяють великий каталог ігор та адаптованих додатків. Також у holoride буде вбудований інтернет-браузер та функція дублювання екрану смартфона на 180-дюймовому віртуальному дисплеї.

Крім MIB3, в машинах має бути активна опція Audi connect Navigation & Infotainment та відключений помічник паркування. Зараз платформу підтримують моделі Audi A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q7, Q8, Audi e-tron, Audi e-tron Sportback та Audi e-tron GT.

Читати:  Розкрито зовнішність найдешевшого кросовера Chery Tiggo

Раніше theROAD. писали, що Tesla виводить ігри в автомобілі на абсолютно новий рівень.

Запис В автомобілях Audi з’явились VR-ігри спершу з’явиться на theROAD..

По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

18 − fifteen =

Top