6024 Tesla змусила Lucid знизити ціни на електромобілі

Tesla змусила Lucid знизити ціни на електромобіліLucid Group заявила у четвер, що клієнти отримають знижку у розмірі 7500 доларів США при покупці певних версій розкішного електромобіля Air. Тим самим компанія розпалює цінову війну, розпочату лідером ринку Tesla Inc. Знижка Lucid буде доступна клієнтам з четверга і поширюється на моделі Touring та Grand Touring серії Air, придбані до 31 березня цього року.

Битва значно ускладнила завдання збиткових американських стартапів, таких як Rivian Automotive Inc і Lucid, захопити частку ринку в той час, коли висока вартість кредитів та інфляція вдарили по гаманцях.

Ford також знизив ціни на свій електричний кросовер Mustang Mach-E на 5900 доларів у відповідь на зниження цін Tesla.

Автомобілі компанії Lucid не мають права на отримання федеральної субсидії у розмірі 7500 доларів США відповідно до Закону про зниження інфляції, прийнятого у серпні минулого року, оскільки гранична ціна машини, на яку надається пільги, становить 55 000 доларів США. Air Touring продається за ціною від 107 400 доларів, а модель Grand Touring – від 138 000 доларів.

«Ми вважаємо, що наші клієнти, як і раніше, заслуговують на знижку у розмірі 7500 доларів за вибір електромобіля», – сказав Зак Едсон, віце-президент Lucid з продажу та обслуговування.

У листопаді Lucid заявила, що в третьому кварталі вона мала більше 34 000 замовлень, що на 3 000 менше, ніж у другому кварталі, після того, як було доставлено близько 1400 автомобілів.

Читати:  Rolls-Royce Ghost - Антидепрессант. Rolls-Royce Ghost
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

5 × 1 =

Top