2024 Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 - 2019

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019


 |  ❤ 661  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Citroen
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

Офіційна презентація нового паркетника Citroen C5 Aircross пройшла в Європі, на ринок якої автомобіль вже готуватися вступити в цьому році. Українським автолюбителям доведеться почекати до наступного року. До того ж варто відзначити, що дана версія моделі в деякій мірі відрізняється від тієї, що випускається в Китаї для місцевого ринку.

See also: World of gadgets

Зміни полягають у різних силових агрегатах, трансмісії і габаритах кузова. Тому можна констатувати істотні відмінності у однакових моделей для різних ринків.

Дизайн паркетника Сітроен С5 Аіркросс – європейська версія

Насправді при наявності множинних відмінностей між цими двома автомобілями їх зовнішній вигляд практично ідентичний – європейська версія не піддалася будь-якої модернізації. Тільки при скрупульозному вивченні корпусу одного автомобіля з іншим можна знайти деякі відмінності в габаритах кузова (про які йтиметься далі). В іншому ж європеєць фактично копіює свого китайського побратима.

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

Передня частина кузова отримала стильне виконання – два яруси головних вогнів, поділених між собою горизонтальною лінією корпусу автомобіля; звужена фальшрадиаторная решітка і досить-таки високий повітропровід на передньому бампері з двома додатковими забралами, обробленими червоними гратчастими вставками в формі трапеції з закругленими вершинами. Хвилеподібний капот тільки надає шарму цієї нетривіальної моделі. Внизу з боків переднього бампера розташовані протитуманні фари, а над ними – вертикальні повітроводи, поміщені трохи в глиб корпусу.

Корми Citroen C5 Aircross здобув масивний низ і лаконічний верх. Лінія даху закінчується невеликим козирком спойлера, а скло дверцят багажного відділення і зовсім дуже невисока. Ширина верхньої половини корми трохи менше нижньої її частини. Габаритні вогні розділені на чотири секції і досить об’ємні. Задній бампер має два великих вихлопних патрубка з боків, які трохи зміщені до центру. Ближче до країв розташувалися великі квадратні додаткові габаритні вогні, над якими знаходяться аналогічні переднім вертикальні повітроводи.

Збоку паркетник демонструє високий кліренс і все своє витонченість форм. Фактично в автомобілі не знайти строгих ліній – весь його корпус є сукупністю вигнутих і нетривіальних ліній. Дах у Citroen C5 Aircross рівна і без нахилу до задньої частини, а ось лобове скло, навпаки – має сильний кут нахилу. До низу модель ніби набирає візуальної потужності – вся масивність кузова накопичується в міру наближення погляду до нижньої частини.

Салон новинки Citroen C5 Aircross

Що ж стосується інтерєр європейської версії С5, то тут автолюбителів чекають істотні зміни. Спочатку в очі кидається трехспицевий кермо (для китайської версії – чотири спиці на рульовому колесі), який отримав відмінний багатофункціональний оснащення.

Також варто відзначити роздільні сидіння для заднього ряду, кожне з яких здатне незалежно регулюватися, щодо положення в салоні, пересуваючись в пазах уздовж салону на відстані до 150-ти міліметрів. До того ж спинка кожного заднього крісла має п’ять положень, які регулюються за допомогою ступеневої механізму. За рахунок модернізованої системи опускаються спинок в автомобілі може вийти майже ідеально-рівну підлогу, що дозволяє збільшити показник місткості багажного відділення, в порівнянні з його китайським побратима.

На центральній консолі поміщений покращений 12,3-дюймовий сенсорний дисплей. Пасажири отримають доступ до бездротової зарядки смартфонів. Передні крісла обладнані системами вентиляції і обігріву, а також декількома режимами масажу.

Вище вже було сказано, що габаритні розміри кузова Citroen C5 Aircross в європейському виконанні дещо змінилися. Тепер вони складають:

 • довжина: 4502 мм (- 10 мм);
 • ширина: 1841 мм (- 20 мм);
 • висота: +1673 мм (з рейлінгами на даху);
 • протяжність колісної бази: 2732 мм;
 • висота дорожнього просвіту: 230 мм;
 • обсяг багажного відділення: від 585 до 725 літрів – з розкладеними задніми сидіннями, 1635 л – зі складеними.

На даний момент варіативність комплектацій Citroen C5 Aircross поки не відома. Для Європи вона буде озвучена, швидше за все, в другій половині літа, а для українського ринку – вже в наступному році (ближче до старту продажів).

Технічні характеристики Citroen C5 Aircross 2019

Оснащуватися Citroen C5 Aircross буде зовсім іншими силовими агрегатами, ніж його китайський побратим. Під капотом європейської версії автолюбителів чекатимуть:

 • 3-циліндровий турбований бензиновий двигун об’ємом 1,2 літра і потужність 130 кінських сил;
 • 4-циліндровий бензиновий 1,6-літрвим турбодвигун, що видає 180 коней;
 • 4-циліндровий дизельний турбований мотор об’ємом 1,5 літра і потужністю 130 коней;
 • 4-циліндровий дизельний турбодвигун з 2 літрами обсягу і потужністю 177 к.с.

Комплектуватися вони будуть 6-ступінчастою механікою і 8-ступінчастим автоматом.

Ціна нового Сітроен С5 Аіркросс

Точна вартість Citroen C5 Aircross для європейського ринку поки не озвучена, але попередня оцінка зупинилася на показнику в 27.000 євро.

Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019

Вы читаете статью Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Citroen C5 Aircross 2018 – 2019 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 − тринадцать =

Рубрики
наверх