1961 Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018


 |  ❤ 495  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Citroen
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

Продовжуючи новини з китайської автомобільної виставки, не можна не відзначити новий паркетник Citroen C4 Aircross 2018 модельного року. Даний автомобіль вийде на ринок Піднебесної вже цього літа. Насправді ця модель являє собою той же С3, тільки збільшений в довжину.

Таке рішення було прийнято саме для споживачів китайського ринку. Однак, варто зауважити можливість появи Citroen C4 Aircross і на інших ринках: наприклад, в Європ, Росії, Україні, Америці і в інших країнах. Але на сьогоднішній день точних даних, що підтверджує таке рішення французької компанії-виробника поки немає, тому дану інформацію поки не слід розцінювати, як майбутню дійсність.

Дизайн нового кузова паркетника ситро С4 Аіркросс

З огляду на той факт, що Citroen C4 Aircross є модернізацією Citroen C3 Aircross, то варто зауважити їх непідробну схожість у зовнішньому вигляді. Однак, навіть при такому стані речей багато експертів відзначають, що С4 виглядає солідніше свого старшого брата.

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

 

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

 

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

 

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

 

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

 

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

 

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

Крім збільшених габаритних розмірів кузова, також були змінені і його пропорції – звіси автомобіля були створені більш компактними; на нижніх частинах бічних дверей з’явилися стилізовані накладки; дах, як і загальна довжина автомобіля, зросла в розмірах, але при цьому вона стала більш прямий і з меншим ухилом до корми; дверні прорізи, що очевидно, також додали в розмірах.

Поєднання в дизайні кузова строгих і солідних елементів – таких як відомого значка компанії разом з прямими хромованими горизонтальними лініями, що розходяться в сторони до дуже вузьким переднім фарам, наприклад – укупі з округлими рисами екстер’єру, які простежуються в більшій його частині, надають яскравість дизайну і індивідуальне своєрідність.

Рейлінги на даху отримали більш стильний вигляд, запозичень гострий дизайнерський виступ в передній своїй частині. В цілому, зовнішній вигляд кузова вийшов, як і у побратима, трохи дутим, але збільшена довжина автомобіля дозволяє розмити загальну картину і зробити Citroen C4 Aircross більш серйозним з деякою строгістю в рисах моделі.

Салон французького кросовера С4 Аіркросс

Так само, як і з зовнішнім дизайном, всередині салон паркетника С4 багато в чому повторює інтер’єр старшого брата. Але без нововведень все-таки не обійшлося – компанія-виробник трохи освіжила салон. Наприклад, в числі змін всередині Citroen C4 Aircross можна відзначити:

 • оновлене четирехспіцевое рульове колесо;
 • нова мультимедійна установка з сенсорним дисплеєм розмірів в 8 дюймів, що дісталася моделі від С5-побратима;
 • збільшений простір для ніг пасажирів заднього ряду (завдяки збільшеній довжині кузова і колісної бази);
 • більш містке багажне відділення, в порівнянні з С3.

Що стосується оснащення моделі, то тут автомобіль готовий порадувати своїх майбутніх власників наступним:

 1. інформативною панеллю приладів зі стильними невеликими козирками тунелів для тахометра і спідометра, а також невеликим дисплеєм маршрутного комп’ютера між ними;
 2. багатофункціональний кермо, зі зручним положення кнопок;
 3. якісний клімат-контроль;
 4. сенсорний дисплей центральної панелі дозволяє управляти розширеним функціоналом автомобіля, в числі якого – камера заднього виду, навігатор і LTE-інтернет;
 5. безключового запуск двигуна і відкриття / закриття дверних замків;
 6. водійське сидіння з електричним регулюванням положень;
 7. проекційний дисплей;
 8. можливість бездротової зарядки смартфонів;
 9. шкіряний салон;
 10. панорамний дах з люком.

Також варто відзначити технічні рішення для підвищення безпеки – системи спостереження за дорожніми знаками, положенням на дорозі і контролю стану водія.

Як ми вже було зазначено вище, Citroen C4 Aircross отримав подовжений кузова, а тому його габаритні розміри перевершують ті, якими може похвалитися його побратим – модель С3. Отже, представляємо вам розміри автомобіля з їх різницею, щодо донорської моделі:

– довжина: 4277 мм (+122 мм);
– ширина: 1755 мм;
– висота: 1635 мм;
– протяжність колісної бази: 2657 мм (+53 мм);
– місткість багажного відділення: 480/1382 літрів (спинки заднього ряду сидінь складаються в співвідношенні 40/60).

Комплектується французький паркетник колісними дисками розміром 17 дюймів.

На презентації творці приділили увагу опису переваг максимальній комплектації, не повідомляючи про базову та інших. Але відомо, що вони будуть багато оснащені і не викликають натяку на скучность чи убогість. Також варто відзначити, що інтерес світової публіки прикутий і до питання появи Citroen C4 Aircross на автомобільних ринках інших країн. З огляду на ж невизначеності в його відношенні розмов про комплектації для споживачів інших країн ще навіть не ведеться.

Технічні характеристики Citroen C4 Aircross

Відомо, що під капотом нового паркетника власників чекатимуть два типи бензинових силових агрегатів:

 • 3-циліндровий турбодвигун об’ємом 1,2 літра і потужністю 135 кінських сил;
 • 4-циліндровий турбований мотор об’ємом 1,6 літра, і видає 166 кінських сил.

У даній моделі передбачено тільки передній привід. Як трансмісій ж будуть пропонуватися 6-ступінчасті механічні та автоматичні коробки.

Ціна Сітроен С4 Аіркросс

На китайський ринок Citroen C4 Aircross надійде за ціною в 140.000-180.000 юанів.

Відео нового Сітроен С4 Аіркросс 2018 року

Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018

Вы читаете статью Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Citroen C4 Aircross 2018 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 − восемь =

Рубрики
наверх