5463 Lamborghini продала всі автомобілі до середини 2024 року

Lamborghini продала всі автомобілі до середини 2024 рокуСтатистика продажів Lamborghini вказує на те, що за підсумками 2022 року марка встановить новий рекорд продажів: за весь минулий рік італійський автовиробник реалізував 8405 машин, а за січень-вересень поточного року продаж складає вже 7430 автомобілів. При цьому щомісяця Lamborghini продає більше машин, аніж випускає завод компанії. Зрештою черга на нові автомобілі бренду, незалежно від моделі, розтягнулася вже майже на два роки.

Виконавчий директор компанії Стефан Вінкельман в інтерв’ю ABC News заявив, що Lamborghini не загрожує глобальний спад продажів автомобілів, оскільки вже зараз марка продала нові машини до 2024 року. Черга на моделі розтягнулася на 19 місяців.

Бажаючі зараз придбати Lamborghini можуть розраховувати тільки на моделі з пробігом. Крім того, керівник компанії із Сант-Агата-Болоньєзе підкреслив, що вже зібрано кілька тисяч попередніх замовлень на ще не представлений гібридний суперкар.

Незважаючи на те, що офіційна прем’єра цієї моделі відбудеться лише наприкінці першого кварталу 2023 року, вже зараз Lamborghini оформила майже 3000 попередніх замовлень на перший в історії бренду серійний гібрид.

Раніше theROAD. писали, що Lamborghini підтверджує Huracan Sterrato як останню негібридну модель.

Запис Lamborghini продала всі автомобілі до середини 2024 року спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  На аукціон виставили знаменитий спорткар Alfa Romeo
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

fifteen + 14 =

Top