5544 Jaguar Land Rover наймає звільнених працівників Twitter і Facebook

Jaguar Land Rover наймає звільнених працівників Twitter і FacebookJaguar Land Rover прагне найняти звільнених працівників Twitter і Facebook для підвищення можливостей автономного водіння та штучного інтелекту.

Jaguar Land Rover заявила, що шукає працівників, яких звільнили технологічні компанії, такі як Meta Platforms і Twitter, для заповнення цифрових та інженерних вакансій.

Автовиробник хоче найняти близько 800 працівників у Великобританії, США, Ірландії, Індії, Китаї та Угорщині, йдеться в заяві JLR у п’ятницю.

Вакансії стосуються таких сфер, як автономне водіння, штучний інтелект, електрифікація, хмарне програмне забезпечення, наука про дані та машинне навчання.

Технологічні компанії скорочують персонал і уповільнюють наймання, оскільки вони стикаються з вищими процентними ставками та повільними споживчими витратами, а також з сильним курсом долара.

Батьківська компанія Facebook, Meta, скорочує близько 11 000 робочих місць, що стало першим масштабним звільненням в історії компанії соціальних медіа, тоді як Twitter під керівництвом нового власника Ілона Маска запровадив серйозні скорочення, і багато працівників звільнилися.

JLR, що належить індійській Tata Motors, заявила, що технічні працівники, яких вона прагне найняти, мають навички, необхідні для розробки та виробництва електромобілів наступного покоління автовиробника.

Раніше повідомлялось, що Jaguar і Land Rover отримають нові зарядні пристрої від Andersen EV.

Запис Jaguar Land Rover наймає звільнених працівників Twitter і Facebook спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  100 000-й Polestar 2 зійшов з конвеєра
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

16 − sixteen =

Top