5779 Ford Bronco Sport не стане електричним раніше 2030 року

Ford Bronco Sport не стане електричним раніше 2030 рокуFord Bronco Sport не стане повноцінним електромобілем раніше 2030 модельного року з однієї ключової причини: він збереже існуючу платформу C2 до кінця десятиліття. 

AutoForecast Solutions оприлюднила інформацію про майбутнє кросовера, орієнтованого на бездоріжжя, яке передбачає 11-річне виробництво.

Автовиробнику не обов’язково використовувати абсолютно нову платформу для значного оновлення будь-якої зі своїх моделей. Просто подивіться на Ford Mustang 2024 року, який використовує еволюцію поточної платформи будь-якого автомобіля та двигунів. У випадку з Bronco Sport, здається, Ford вирішив зберегти платформу C2 до 31 липня 2031 року. Ця архітектура також лежить в основі Escape, Maverick і Focus, призначеного тільки для зарубіжних країн.

Maverick також збереже свою основу C2, коли він буде оновлений для 2028 модельного року, і продовжуватиме збиратися на заводі Hermosillo Assembly в Мексиці до 2033 року. Оскільки обидві моделі мають однакову архітектуру, було б сенс побачити, як вони всі стануть повністю електричними на початку наступного десятиліття.

Однак очікується, що Escape стане повністю електричним з новою спеціалізованою платформою EV для 2027 модельного року; Bronco Sport і Maverick повинні прийняти цю платформу через кілька років. Для Ford є сенс зберегти архітектуру C2 для Bronco Sport і Maverick до кінця десятиліття з метою економії коштів і щоб він міг впоратися з гібридизацією.

Прекрасним прикладом є Maverick Hybrid. Ми не чули про будь-які негайні плани випустити Bronco Sport Hybrid із поточним поколінням, але було б сенс зробити це десь у середині десятиліття. Значне оновлення буде необхідним, щоб зберегти конкурентоспроможність автомобіля до появи покоління EV.

Раніше theROAD. писали, що Ford оголосив характеристики Mustang 2024.

Запис Ford Bronco Sport не стане електричним раніше 2030 року спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  BMW готує 500-сильну версію M2
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

5 × 2 =

Top