6522 Електромобілі Ford можна буде заряджати на станціях Tesla

Електромобілі Ford можна буде заряджати на станціях TeslaЕлектромобілі Ford зможуть підключатися до станції швидкого заряджання Tesla Supercharger. 

Компанії Ford та Tesla домовилися про співпрацю: з весни 2024 року власники електричних Mustang Mach-E, E-Transit та F-150 Lightning зможуть заряджати свої машини на Tesla Supercharger за допомогою спеціальних перехідників. У США налічується понад 12 тисяч станцій Tesla Supercharger, а мережа заряду самого Ford складається з 10 тисяч пунктів.

Доступ власникам електромобілів Ford до мережі Tesla Supercharger буде надано з наступного року, проте для заряджання їм необхідно буде за доплату придбати спеціальний адаптер. А з 2025 року він їм вже не знадобиться, оскільки всі нові електрокари Ford вже на заводі будуть укомплектовані зарядним роз’ємом NACS, якими оснащуються моделі Tesla.

У майбутньому Tesla, яка відкрила доступ до NACS не тільки для Ford, а й для інших американських автовиробників, має намір популяризувати його та зробити галузевим стандартом на території США.

Раніше theROAD. писали, що Mercedes-Benz готує конкурентів Tesla Model 3 із запасом ходу у 640 км.

Запис Електромобілі Ford можна буде заряджати на станціях Tesla спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Франція та Германія готують план для захисту європейських виробників електрокарів
По теме: ( из рубрики Автомобіль Ford, Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

2 × 4 =

Top