5790 Chevrolet ділиться додатковими деталями та новими зображеннями чудового концепту FNR-XE

Chevrolet ділиться додатковими деталями та новими зображеннями чудового концепту FNR-XEGeneral Motors поділився додатковими подробицями про вражаючий концепт FNR-XE, представлений у листопаді.

Відповідно до SAIC-GM (спільне підприємство, яке дозволяє виробляти автомобілі GM у Китаї), частина назви «FNR» означає «Знайти нові дороги», тоді як «X» та «E» означають, що компанія ніколи не припинить пошуку нових ідей та електричної трансмісії Ultium відповідно.

На жаль, автовиробник ще не поділився подробицями щодо продуктивності FNR-XE. Cедан матиме схожі налаштування з новим Equinox EV , який буде доступний із конфігураціями переднього та повного приводу та різною потужністю.

Поки ми чекаємо технічних подробиць, виробник принаймні поділився додатковими зображеннями вражаючого концепту. На фото при денному світлі ми можемо побачити красиві лінії седана. Лінія даху в стилі купе, виконана в контрастному чорному кольорі, додає елітного вигляду.

Chevrolet ділиться додатковими деталями та новими зображеннями чудового концепту FNR-XE
Фото: Chevrolet

Особливо приємною особливістю є те, як лінія даху та заднє лобове скло простягаються за двері, нагадуючи нам про настільки ж гладкий Volkswagen Arteon та седани подібного стилю. Виразні задні крила мають виразне розширення, яке надає автомобілю широкої та владної позиції ззаду.

Спереду FNR-XE явно черпав натхнення від існуючого Camaro, але був модернізований і отримав характерний вигляд. Колеса у стилі турбіни також досить приголомшливі.

Нагадуємо, що FNR-XE дебютував на GM China Tech Day 2022, де спільне партнерство оголосило, що до 2025 року представить у Народній Республіці 15 нових електромобілів. Так само, як Cadillac Lyriq та інші нові електромобілі GM. , новий седан буде заснований на блискучій платформі Ultium.

Чи прибуде він у Сполучені Штати, ще невідомо, але ми не покладаємо особливих надій – під час відкриття Chevy сказав, що концепт служить попереднім переглядом наступного покоління електромобілів, розроблених для китайського ринку. 

Раніше theROAD. писали, що стали відомі деталі нового модельного року Chevrolet.

Читати:  Президент підписав закон щодо розвитку електрозарядної інфраструктури та електротранспорту

Запис Chevrolet ділиться додатковими деталями та новими зображеннями чудового концепту FNR-XE спершу з’явиться на theROAD..

По теме: ( из рубрики Автомобіль Chevrolet, Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

9 − 3 =

Top