5784 Mercedes-Benz почав випускати семимісні кросовери GLC

Mercedes-Benz почав випускати семимісні кросовери GLCMercedes-Benz почав випускати семимісні кросовери GLC. У Китаї на спільному підприємстві Beijing-Benz локалізували GLC другого покоління у кузові V254. 

На офіційних знімках показаний закамуфльований автомобіль, але всі основні характеристики відомі: від «глобальної» версії китайський Mercedes-Benz GLC відрізнятиметься збільшеною на 110 міліметрів габаритною довжиною, урізаною гамою двигунів та ексклюзивним третім рядом крісел.

Новий Mercedes-Benz GLC дебютував у червні, але китайська версія традиційно відрізняється від «глобальної» розтягнутої колісної бази. У другому поколінні відстань між осями збільшена на 89 мм до 2977 мм, а загальна довжина зросла до 4826 мм.

Відомо, що на старті продажів китайцям запропонують бензинові повнопривідні версії GLC 260 L 4Matic (204 кінські сили) і GLC 300 L 4Matic (258 кінських сил) – обидві з 2,0-літровими «турбочетверками», 48-вольт -ступінчастим автоматом. На підході гібрид, що заряджається, зі збільшеною тяговою батареєю і запасом ходу на електротязі до 120 кілометрів (WLTP) — у нього в Китаї теж буде безальтернативний бензиновий 2,0-літровий двигун.

Фотографії інтер’єру довгообазного Mercedes-Benz GLC підрозділ Beijing-Benz покаже пізніше, проте архітектура передньої панелі не зміниться. За межами Китаю семимісні кросовери навряд чи з’являться, адже в «глобальній» гамі на сім’ю орієнтований більш доступний двооб’єм Mercedes-Benz GLB.

Раніше theROAD. писали, що Представлено лімітовану версію Mercedes-Maybach S 680 «Haute Voiture».

Запис Mercedes-Benz почав випускати семимісні кросовери GLC спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Opel Corsa - це буде бомба на блискавці. Opel Corsa F
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

1 × five =

Top