5883 Toyota втратила звання найдорожчого автомобільного бренду

Toyota втратила звання найдорожчого автомобільного брендуBrand Finance опублікувала щорічний рейтинг Global 500, до якого входять п’ять сотень найдорожчих брендів світу. В автомобільній категорії на першому місці опинилася Tesla, якій вдалося обійти торішнього лідера Toyota. 

Другий рядок зайняв Mercedes-Benz, а Toyota цього року стала лише третьою – вартість японської компанії знизилася на 18 відсотків, а сама вона опустилася у глобальному рейтингу з 12 позиції на 19-у.

За даними Brand Finance, вартість Tesla оцінюється в 66,2 мільярда доларів, що на 44 відсотки вище за її торішню ціну. У загальному рейтингу американський автовиробник піднявся з 28-ї на дев’яту позицію.

Серед автомобільних компаній друге місце дісталося Mercedes-Benz, який оцінили у 58,8 мільярда доларів – на три відсотки дешевше, ніж торік. У топ-500 серед усіх брендів німецька марка опустилася на одну сходинку та посіла 16 місце. Toyota, яка минулого року була найдорожчим автомобільним брендом, цього року оцінена в 52,5 мільярда доларів (-18 відсотків).

Якщо розглядати перші 20 брендів у глобальному рейтингу, то автомобільних серед них лише три. Натомість у топ-50 потрапили BMW (33 місце), Porsche (40 місце), Mitsubishi (43 місце) та Volkswagen (47 місце).

Лідером за темпами зростання вартості, окрім Tesla, виявився китайський BYD: він додав 57 відсотків і оцінюється в 10 мільярдів доларів. Також варто відзначити виробника батарей для електромобілів CATL, який потрапив до рейтингу і опинився на 135 позиції з оціночною вартістю 14,7 мільярда доларів.

Минулого року трійка лідерів серед автомобільних компаній виглядала так: на першому місці Toyota (64,3 мільярда доларів), на другому – Mercedes-Benz (60,8 мільярда доларів), а на третьому Tesla (46 мільярдів доларів).

Раніше theROAD. писали, що Tesla та Nissan лідирують у рейтингу найнадійніших електрокарів.

Читати:  Новий PEUGEOT 308 вже прямує в Україну: оголошено комплектації та ціни

Запис Toyota втратила звання найдорожчого автомобільного бренду спершу з’явиться на theROAD..

По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

5 × four =

Top