2412 Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 - 2019

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019


 |  ❤ 559  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Nissan
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019

В Японії ось-ось стартує продаж спортивного електрокара Nissan Leaf Nismo. Раніше модель завоювала публіку в якості концептуальної версії (восени минулого року), тепер же новинка 2018-2019 роки з’явиться на дорогах цієї країни в якості серійного автомобіля.

Читайте также: Лунный календарь стрижек на Май 2020

Творці виконали якісну і копітку роботу над електромобілем, і тепер він готовий порадувати автолюбителів. Відразу варто зауважити, що дана модель є свого роду доопрацюванням звичайного Nissan Leaf. Тепер давайте ближче познайомимося з новинкою.

Дизайн електромобіля Nissan Leaf Nismo

Перше, що необхідно відзначити – практично повну схожість серійної версії автомобіля з його концептуальним побратимом. Мабуть, без лупи тут не обійтися. І цей факт не може не порадувати. Наступне, на що реагує очей знають автомобілістів – досить сильне розходження спортивної моделі Nissan Leaf Nismo зі звичайним Ніссаном Ліф (забігаючи на перед, можна сказати те ж саме і про салон авто).

Що стосується зовнішнього вигляду новинки Ніссан Ліф Нісма 2018-2019, то передня частина автомобіля отримала абсолютно новий – спортивний, зухвалий і яскравий – бампер. Його зовнішність наділяє електрокар агресивністю, яка і повинна бути у спортивній моделі. Його форма говорить про продуманість аеродинаміки. Аналогічна історія нас чекає і з заднім бампером (який отримав великий дифузор), і з накладками на пороги (ідентичні тим, що стоять на істинно спортивних автомобілях) – дизайнери додали максимально спортивний оскал серійної версії.

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019

 

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019

До того ж для більш яскравої зовнішності дані елементи були оснащені вузькими червоними лініями. А продуманість їх форми несе аеродинамічну задачу – збільшення притискної сили.

На вибір покупців пропонується дев’ять кольорів кузова (п’ять – монотонних, чотири – з забарвленням даху і стійок в відмінний від основного колір). Також варто відзначити непомітне, але дуже продумане «вкраплення» ребер на тілі кузова. Кожна лінія несе в собі певне завдання – аеродинамічну або дизайнерську, Nissan Leaf Nismo продуманий японцями до неймовірної точності в деталях.

Салон новинки Ніссан Ліф Нісма

Усередині серійного електромобіля нас очікує вже відомий за звичайним Nissan Leaf другого покоління салон. Він виконаний із завидною точністю, тому намагатися шукати відмінності можна навіть не починати. Компанія-виробник оприлюднила зображення праворульной версії (для свого ринку). В інтер’єрі зустрічаються вже знайомі по екстер’єру авто червоні вставки – на зовнішньому кордоні дефлекторів повітря і по центру верхньої частини рульового колеса (нульова мітка). Салон електрокара виконаний з усіма зручностями і продуманістю.

Салон отримав якісні матеріали обробки – шкіра і тканина, а частина його елементів здобув зовнішній вигляд, що імітує карбонове волокно. Зовнішність центральній консолі вельми продумана і зручно сформовано розташування її елементів – вгорі знаходяться пара горизонтальних дефлекторів повітря, під якими поміщений сенсорний дисплей, нижче представлені два стильних блоку з кнопками управління функціоналом автомобіля. Крісла в салоні створені спеціально для комфортної їзди навіть на далекі відстані.

Кермо для Nissan Leaf Nismo отримав багатофункціональний набір кнопок і джойстиків по обидва боки від центральної частини, а знижу окружність була усічена для надання більшої креативності. Логотип версії «Nismo» був розміщений на центральній консолі і килимках електрокара. На сидіннях проходить подвійна прострочки червоною і сірою тканинними нитками. В цілому, японський електрохетчбек незважаючи на свій зухвалий зовнішній вигляд всередині дуже комфортний і зручний – творці подбали над тим, щоб зробити основну частину використовуваних елементів зручними при експлуатації.

Серійна версія японського електромобіля Nissan Leaf Nismo демонструє такі розміри оновленого спортивного кузова:

  • довжина: 4512 мм;
  • ширина: тисяча сімсот дев’яносто два мм;
  • висота: тисяча п’ятсот п’ятьдесят одна мм;
  • величина колісної бази: 2703 мм.

Спочатку електромобіль оснащується стильними 18-дюймовими алюмінієвими колісними дисками з яскравим малюнком.

З огляду на той факт, що творці оголосили поки тільки старт продажів автомобіля на японському ринку, то комплектації для інших країн на даний момент є таємницею. Компанія-виробник не стала розкривати всі карти і, можливо, оприлюднить докладнішу інформацію трохи пізніше.

Технічні характеристики Nissan Leaf Nismo

Невеликим розчаруванням стала силова установка нового електромобіля, вона пішла в спортивну версію зі звичайного Nissan Leaf – електродвигун з потужністю в 150 кінських сил і обертовим моментом в 320 Нм. Новинка, під стать своєму побратимові, отримала передній привід. Таким чином, більше спортивності автомобіль отримав хіба що тільки в зовнішньому вигляді. Його основні технічні характеристики залишилися колишніми. З поліпшень на даній моделі можна виділити буквально мінімальні зміни – злегка поліпшена підвіска, нові амортизатори, зміна в настройках функціонування електропідсилювача керма і збільшення чутливості педалі газу. В іншому автомобіль фактично залишився колишнім.

Ціна нового Ніссан Ліф Нісма

Вартість новинки для японського ринку становить приблизно 35.800 доларів або 4.030.000 ієн.

Відео новинки Nissan Leaf Nismo 2018-2019 роки:

Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019

Вы читаете статью Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Nissan Leaf Nismo 2018 – 2019 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × 3 =

Рубрики
наверх