1694 Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019


 |  ❤ 640  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Audi
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

Через місячний період після подання світу нової Ауді А6 на черговий автомобільній виставці пройшла презентація Audi A6 Avant 2018-2019 – стильного універсала від однієї з лідируючим світових автомобільних компаній. Як і свій побратим-седан оновлений універсал 2019 модельного року здобув нову платформу і ряд смачних змін.

Читайте также: Обзор автомобиля Lincoln Aviator 2019

Поява цього автомобіля на українського ринку пророкують восени-взимку в кінці цього року. Що ж ми маємо в оновленій моделі за підсумком останнього рестайлінгу?

Дизайн універсала А6 в новому кузові

Головною особливістю посвіжілого зовнішнього вигляду Audi A6 Avant є його більш спортивний і яскравий екстер’єр. Також варто зауважити, що кузов універсала трохи збільшився в розмірах, що стало результатом зміни платформи автомобіля. Передня частина моделі обзавелася стильними багатогранними повністю світлодіодними головними вогнями з багатошаровими лініями світлодіодів всередині.

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

 

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

Широка решітка радіатора нового А6 універсал займає практично всю висоту передньої частини автомобіля і має горизонтальні хромовані лінії. Передній бампер – до пари решітці радіатора – обзавівся двома великими повітроводами з боків, і аналогічної секцією внизу центральної частини. На капоті два ребра креслять форму трапеції, підставою своїм розташованої у лобового скла.

Корми Audi A6 Avant стала контрастом передньої частини автомобіля і здобув більш плавні лінії в деталях кузова, в той час як спереду – вони більш різкі.

Задня оптика так само повністю світлодіодна, і між фарами протягнута одна ціла хромована лінія на всю ширину універсалу. Задні габаритні вогні чарують своєю тривимірними графічними ефектами. Над бампером розташовані нижні додаткові габаритні вогні, а сам він виконаний, в деякому роді, «багатошарово» – з основної частини трохи виступає її продовження, тільки ніби в зменшеній копії. З боків розташовані подовжені імітатори вихлопних патрубків, в той час як справжній розташований знизу під кормою автомобіля, не видимий для погляду.

Збоку можна побачити і відчути весь характер оновленого універсала – його подовжений і спортивний капот, акуратну корму, сильний нахил стійок лобового скла і салон, зміщений ближче до задньої частини автомобіля. Над великими колісними арками моделі розташувалися горизонтальні лінії ребер, а в нижній частині бічних дверей – стильне поглиблення зі строгими геометричними лініями. Дах Audi A6 Avant 2019 модельного року має легкий нахил до корми і хромовані рейлінги.

Салон оновленого універсала

Усередині нова модель Ауді А6 Авант отримала суттєві зміни, у порівнянні зі своїм попереднім поколінням – і, на хвилиночку, інтер’єр моделі абсолютно ідентичний тому, що ми бачили в седані А6 на презентації місяць тому. Передня панель автомобіля може бути охарактеризована як багата дисплеями – їх тут аж три: просторий кольоровий екран інформаційної панелі розміром 12,3 дюйма, основний дисплей на центральній консолі (розміром 10,1 дюйм) і 8,6-дюймовий монітор для управління опциональнимі настройками клімат -контролю і введення рукописного тексту.

Універсал А6 2019 року прекрасна оснащений з технічної точки зору. На відміну від інтер’єру більшості автомобільних салонів, розташування деяких елементів всередині Audi A6 Avant трохи відрізняється від «стандартного». Так, наприклад, дефлектори повітря на центральній консолі розташовані на самому верху, а вже нижче поміщені два дисплея, в той час, коли у більшості автомобілів дефлектори знаходяться або під основним екраном, або збоку від нього. Салон цієї рестайлінгової моделі практично позбавлений кнопок – основна частина управління відбувається за допомогою дисплеїв. Також варто відзначити високу якість оздоблювальних матеріалів в інтер’єрі універсалу.

Як вже говорилося раніше, після переїзду на новий візок оновлена ​​модель збільшила свої деякі габаритні розміри (але не всі). Таким чином, кузов Audi A6 Avant має наступні показники:

  • довжина: 4945 мм (без змін);
  • ширина: 1885 мм (+11 мм);
  • висота: 1469 мм (+8 мм);
  • величина колісної бази: 2925 мм (+13 мм).

Незважаючи на збільшення колісної бази кузов автомобіля в довжині не додав. Базуватися універсал буде на 17-дюймових колісних дисках (хоча за допомогою опціонних пакетів можна оснастити рестайлінгову модель і колесами розміром 20 і 21 дюйм).

Поки що компанія-виробник не озвучила ті комплектації Audi A6 Avant, що будуть представлені на російському ринку, але за кілька місяців до початку продажів виробник обіцяв поділитися цією інформацією.

Технічні характеристики Audi A6 Avant

Що стосується підкапотного оснащення оновленого універсала, то тут покупцям пропонується кілька варіантів силових агрегатів:

– бензиновий 6-циліндровий турбодвигун об’ємом 3 літри і потужністю 341 к.с .;
– дизельний 4-циліндровий турбований мотор з 2 літрами і 205 л.с .;
– дизельний 6-циліндровий турбований 3-літровий силовий агрегат, який видає 230 конячок;
– дизельний 6-циліндровий турбомотор з 3 літрами обсягу і 285 к.с.

Всі варіанти двигунів доповнені системою м’якого гібрида з електроприводом стартера.

Ціна Ауді А6 універсал 2019

Можлива вартість Audi A6 Avant становить 50.000 євро. Але ціни ще можуть змінитися за більш ніж півроку, тому будемо стежити за змінами в подальшому.

Відео тест Ауді А6 універсал 2019 року:

Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019

Вы читаете статью Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Audi A6 Avant 2019 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 + пять =

Рубрики
наверх