7485 Aston Martin вивів на тести передсерійний суперкар Valhalla

Aston Martin вивів на тести передсерійний суперкар Valhalla



Aston Martin вивів на випробування передсерійну версію суперкара Valhalla. 

Історія Aston Martin Valhalla почалася у 2019 році, а близький до серійного варіанту зразок суперкара був показаний у 2021 році. Ще через два роки британський автовиробник спочатку продемонстрував передсерійний прототип, а під завісу 2023 року розсекретив вигляд практично вже товарної машини — і на шляху до конвеєра модель серйозно змінилася, ставши трохи простіше з погляду дизайну, зате при цьому виявився набагато кращим з позиції аеродинаміки.

Судячи з знімків закамуфльованого їздового прототипу, у моделі змінилася оптика, спростилися дзеркала заднього виду, а також серйозно перероблений кузов для покращення аеродинаміки. Наприклад, у автомобіля скоригована форма переднього спліттера та заднього дифузора, збільшено у розмірах антикрило.

Також переформатовані пороги і бічні повітрозабірники. Заявлено, що гібридна силова установка потужністю 1012 кінських сил включає 4,0-літровий бензиновий турбомотор V8 виробництва Mercedes-AMG, а також три електромотори.

Aston Martin вивів на тести передсерійний суперкар Valhalla
Фото: Aston Martin

Два електродвигуни встановлені на передній осі та відповідають за повний привід та векторизацію тяги, а також виконують роль реверсу – традиційної задньої передачі у коробці передач немає. Серійний Aston Martin Valhalla з’явиться у 2024 році. Тираж середньомоторного суперкара складе всього 999 екземплярів, причому працювати над налаштуваннями товарної моделі будуть дворазовий чемпіон Формули-1 Фернандо Алонсо та його напарник з британської команди Ленс Стролл.

Запис Aston Martin вивів на тести передсерійний суперкар Valhalla спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Volkswagen анонсував прем’єру автобудинку Multivan та нового Transporter
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

14 + one =

Top