5591 100 000-й Polestar 2 зійшов з конвеєра

100 000-й Polestar 2 зійшов з конвеєраPolestar 2 — це перший повністю електричний автомобіль бренду, який від початку виробництва у 2020 році відстоював мінімалістичний дизайн. Хетчбек (або фастбек) став досить популярним за останні 30 місяців, тому це рубіж.

100 000-й Polestar 2 зійшов з конвеєра
Фото: Polestar

Компанія Polestar, що належить Geely, вирішила виробляти свій перший автомобіль з нульовим викидом в Луцяо, Китай. 100 000-на випущена модель призначена для покупця з Ірландії, і вона буде доставлена ​​йому з парою непомітних ювілейних наклейок. Власник знатиме, що він зробив внесок в успішний шлях бренду.

Досягнення Polestar із цим акумуляторним електромобілем (BEV) є незначним успіхом. Його було запущено під час глобальної кризи в галузі охорони здоров’я, і якимось чином вдалося залучити значну клієнтську базу. Це може здатися незначним у порівнянні з місячними показниками виробництва Tesla. Однак ми повинні мати на увазі, що технічно Polestar є новонародженим, а американський виробник електромобілів кинув виклик ринку старих автомобілів і переміг.

100 000-й Polestar 2 зійшов з конвеєра
Фото: Polestar

Зважаючи на це, Polestar зараз має хороші умови для конкуренції з найкращими світовими брендами автомобілів. Його транспортні засоби створені завдяки міцному партнерству між Geely і Volvo. Разом із досконалістю китайського виробництва, дизайном, який нікого не дратує, і чітким шляхом уперед, незабаром ми можемо побачити ще більше захоплюючих речей від компанії. Volvo вже взяла на себе зобов’язання інвестувати більше в Polestar, купивши більшу частку в компанії.

100 000-й Polestar 2 зійшов з конвеєра
Фото: Polestar

Polestar 2 наразі доступний як передньопривідний автомобіль з одним двигуном або як повнопривідна модель із двома двигунами, по одному на кожній осі. Ціни в США починаються від 48 400 доларів США (без урахування комісій) і можуть перевищувати 73 000 доларів США, якщо обрано більше опцій.

Нарешті, оновлений Polestar 2 готовий до стильного оновлення. Тестування оновленого автомобіля проводилося в австрійських Альпах.

Читати:  Черга за новим Rolls-Royce Spectre розтяглася до 2025 року
100 000-й Polestar 2 зійшов з конвеєра
Фото: Polestar

На момент написання статті Polestar представлена ​​в 27 країнах.

Раніше повідомлялось, що новий Polestar 3 може похвалитися революційною аудіосистемою.

Запис 100 000-й Polestar 2 зійшов з конвеєра спершу з’явиться на theROAD..

По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

1 × 2 =

Top