Огляд автомобіля Chevrolet Camaro 2019

Огляд автомобіля Chevrolet Camaro 2019

Огляд автомобіля Chevrolet Camaro 2019

Всесвітньо відома автомобільна компанія «Chevrolet» пропустила недавно відбулася виставку в Нью-Йорку, але потім буквально вистрілила цілим рядом новинок, однією з яких став легендарний Chevrolet Camaro. Головною подією Камаро 2018-2019 модельного року стало оновлення передньої частини автомобіля.

Читайте также: Бирюзовые носки с цветочками

Відверто кажучи, зміни більше косметичні і стосуються переважно зовнішності моделі. Компанія вирішила відійти від колишніх ретро-образів в дизайні автомобіля і суттєво осучаснити його.

Оновлений зовнішній вигляд легенди

Шлях, який на сьогоднішній день обрали дизайнери компанії-виробника, дотримується сучасних тенденцій в автомобільному стилі. Так, оновлений Chevrolet Camaro здобув абсолютно нову форму головних вогнів — тепер вони мають більш сувору примружені форму і тонким мазком відокремилася від основної фари лінії йдуть до центральної частини фальшрадиаторной грати. Остання зазнала суттєвих змін — вона фактично займає основну частку передньої частини автомобіля і розділена широкої горизонтальною лінією вставки, на якій красується значок компанії.

 

 

 

 

 

 

 

Нижня частина решітки утворює свого роду посмішку. Цього ефекту дизайнери домоглися за рахунок декоративних елементів у вигляді скоб і «вріз» в тіло решітки з кузовний частини переднього бампера. Капот має стильний рельєф і повітроводи.

Задня частина Chevrolet Camaro так само не залишилася без обновки — колись круглі фари отримали деяку прямокутну форму з округленими краями. Стильний присадкуватий спойлер є відмінним завершенням в загальному образі моделі. Корми Камаро виглядає досить потужно і потужно, з огляду на висоту автомобіля і його стилістику. Задній бампер потужними габаритами виступає на тлі заниженою даху, а також має пару здвоєних вихлопних патрубків округлої форми, щедро присмачених хромом.

Збоку можна насолодитися всією привабливістю оновленої легенди: потужні носова частина і корми автомобіля, створюють неймовірний контраст низькою даху, що плавно стікає до задньої частини; масивні опуклі колісні арки округлої форми з потужними і стильними колісними дисками всередині; строгі геометричні розчерки, плавно переходять в тіло кузова моделі; крутий кут нахилу лобового скла, повітроводи з боків переднього бампера, стрімкі розчерки бічних ліній, «акулячий плавник», невеликі віконні прорізи — ці та багато інших деталей говорять про зухвалий і енергійний характер автомобіля. В цілому, дизайн помітно покращав, і свіжий вдих лише прискорив інтерес публіки до і без того популярного автомобілю.

Пропонуватися Chevrolet Camaro буде в двох типах кузовів — RS (кабріолет) і SS (звичний тип кузова). Розрізняються вони не тільки наявністю (або відсутністю даху), але і площею фальшрадиаторной грати — у SS-версії вона більше, а розділова планка у неї буде пофарбована в чорний колір (в той час, як у кабріолета вона йде в колір кузова). Також автомобіль поміняв всю колишню оптику на нову — повністю світлодіодну.

Салон Chevrolet Camaro 2019 модельного року

Однак, істотних змін в інтер’єрі посвіжілої версії чекати не доводиться. На презентації оновленої моделі творці не стали показувати салон, прокоментувавши це тим, що інтер’єр Chevrolet Camaro залишився практично без змін — з тією лише різницею, що обзавівся новою мультимедійною системою з сенсорним дисплеєм в 7 або 8 дюймів (в залежності від комплектації). З опцій оновлена ​​модель обзавелася системою оповіщення про можливе зіткнення і трансляцією на екран зображення з задньої камери.

Як таких змін в габаритах кузова не відбулося. І хоча з боку виробника точної інформації і габаритних розмірах нової моделі не надходило, але є обґрунтовані припущення, що вони залишилися колишніми:

— довжина: 4785 міліметрів;
— ширина: 1898 міліметрів;
— висота 1350 міліметрів;
— розмір колісної бази: 2810 міліметрів.

Більш точна інформація очікується до дати початку серійного виробництва автомобіля.

За компанію з габаритними розмірами кузова творці так само не стали озвучувати і інформацію по комплектації нового Chevrolet Camaro. Хоча ця частина «засекреченого» інформації була більш очікуваною після того, як з ініціативи компанії-виробника на презентації не було представлено салон автомобіля. Її так само обіцяють оприлюднити з плином часу.

Технічні характеристики Chevrolet Camaro

У цій сфері у Chevrolet Camaro лише одне оновлення — для SS-версії, оснащеної 8-циліндровим атмосферним бензиновим двигуном об’ємом 6,2 літра і потужністю 460 кінських сил, передбачена нова 10-ступінчаста коробка-автомат (в замін колишнього 8-супенчатой ​​автомата) . Два інших двигуна — турбований 4-циліндровий 2-літровий бензиновий силовий агрегат з 280 кіньми і безнаддувний 6-циліндровий бензиновий двигун з 3,6 літрами обсягу і 340 кінськими силами потужності — як і раніше, комплектуються тих самих 8-ступінчастим автоматом. Для особливих любителів є можливість оснастити автомобіль 6-ступінчастою механічною коробкою.

Ціна нового Шевроле Камаро

У Сполучених Штатах оновлений Chevrolet Camaro надійде в продаж приблизно восени цього року, в Україні його варто очікувати трохи пізніше. Цінник буде починатися в США він складе 25.900 доларів.

Відео тест Шевроле Камаро 2018-2019 роки:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать + 11 =