1141 Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 - 2019

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019


 |  ❤ 924  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Ford
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

Всесвітньо відома автомобільна компанія Ford оголосила про оновлену модель фургона Transit Connect 2018-2019 роки. Повідомляється, що автомобіль став більш стильним, практичним, а також обзавівся новим дизельним двигуном.

Читайте также: Казкові дитячі млинці

Змінено, в тому числі, була і світлова оптика Ford Transit Connect. Правда, оприлюднена поки що не вся бажана і необхідна для повноцінних оцінок інформація про мінівені. Так чи інакше з часом всі необхідні дані з’являться в розпорядженні інформаційних каналів і автолюбителів. Але … про все по порядку.

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

 

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

 

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

 

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

 

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

 

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

 

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

 

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

Зовнішній вигляд

Зміни в зовнішньому вигляді оновленого фургона торкнулися решітки радіатора, переднього бампера і системи освітлення. Нова модель Ford Transit Connect тепер має зовсім іншу — більш стильну і сучасну — грати радіатора.

Передній бампер був трохи видозмінений, тому як дизайн визначався появою на ньому нових протитуманних ліхтарів, які з’явилися часткою зміни цієї моделі автомобіля за частиною системи освітлення. Тепер Ford Transit Connect Wagon має світлодіодні фари, що дозволило поліпшити освітлення дороги як в нічний час, так і при поганій погоді. Якщо ж подивитися узагальнено, то зміни саме в зовнішньому вигляді автомобіля носять, скоріше, косметичний характер — колосальних змін ця модель не здобув.

Основний націленістю виробника було поліпшення інтер’єру мультивени Транзит Коннект Вагон і його оснащення, частина з якого можна дійсно назвати дуже свіжим і вдалим рішенням.

Інтер’єр нового Ford Transit Connect

Перш ніж перейти до знайомства зі змінами в інтер’єрі нового Ford Transit Connect, варто зауважити, що компанія-виробник підвищила якість застосовуваних в обробці салону матеріалів. Цікавим зміною стало поліпшення щитка панелі приладів — він став більш функціональним, інформативним і змінений зовні, а також оснащений великим бортовим комп’ютером.

Центральна панель теж зазнала безліч змін: змінено місце розміщення USB-портів, з’явилася кнопка запуску двигуна, монітор був видозмінений і перетворився в табло, яке стало більш функціональним, а дисплей швидше реагує на дотики. Автомобіль оснащений сучасною мультимедійною системою Sync 3, завдяки якій і успадкував свій дисплей в 6,5 дюймів.

Оновлений мінівен Ford Transit Connect отримав і ряд нових функцій, таких як: екстрене гальмування, допомога при задній парковці, бездротова зарядка гаджетів.

Також тепер автомобіль оснащений точкою доступу Wi-Fi і може бути використаний для підключення до інтернету на достатній відстані. В цілому, внутрішні і системно-функціональні особливості зазнали значно більші зміни, ніж зовнішні. Тепер з упевненістю можна сказати, що оновлена ​​модель американського фургона стала надійнішою, комфортною та функціональною.

Що стосується габаритів і інших подібних характеристик нового Форд Транзит Вагон 2018-2019 модельного року, то тут як таких змін, в порівнянні з дореформеної моделлю не відбулося:

— довжина: 4280 мм;
— ширина: 1795 мм;
— колісна база: 2912 мм;
— кліренс: 167 мм;
— споряджена маса: 1520 кг;
— повна маса 2140 кг;
— обсяг багажного відділення: 1,5 куб. метра;
— місткість паливного бака: 60 ​​літрів.

Ці цифри дають зрозуміти, що компанія-виробник робила автомобіль перш за все під американських і європейських споживачів. Так, наприклад, порівняно низький дорожній просвіт не дасть експлуатувати повністю завантажений автомобіль (як варіант — пасажирами) на російських сільських дорогах. Але для міста і акуратних рівних заміських доріг новинка від Форд прекрасно підійде: як для ведення бізнесу, так і для користування великою родиною.

На жаль, поки точних даних про майбутніх комплектаціях Ford Transit Connect оновленої версії 2019 року немає. Передбачається, що їх буде дві або три, але кількість може бути і іншим. Більш точна інформація надійде в розпорядження ЗМІ протягом цього року.

Технічні характеристики Ford Transit Connect Wagon

Головною новиною, щодо технічних характеристик, стало оснащення рестайлінгової моделі Ford Transit Connect новим дизельним двигуном. 1,5-літровий дизельний силовий агрегат вже знаком автолюбителям по кросоверу EcoSport. Основний блок і головки двигуна — алюмінієві, двигун доповнений системою турбонадува із змінною геометрією і проміжним охолодженням. Потужність силового агрегату дорівнює 120 «коней», а максимально можливий крутний момент — 1700 об. / Хв.

Другим варіантом оснащення Ford Transit Connect стане 2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун. Цей силовий агрегат стане базовим для комплектації оновленого фургона.

Ціна авто

Точних цінників на рестайлінгову модель Ford Transit Connect поки не називається, але за оцінками аналітиків його вартість може починатися від 1.750.000 (або 2.000.000 — за різними даними). Також існують думки, що цей автомобіль, навпаки — матиме меншу вартість, ніж була озвучена вище. У будь-якому випадку, будемо чекати офіційних заяв як про вартість, так і по іншим даним, яких бракує, а поки маємо те, що вийшло роздобути.

Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019

Вы читаете статью Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Ford Transit Connect Wagon 2018 — 2019 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

5 × 4 =

Рубрики
наверх