6113 Volkswagen, Audi та Porsche отримають власний магазин додатків

Volkswagen, Audi та Porsche отримають власний магазин додатківКонцерн Volkswagen працює над власним магазином програм для своїх марок. 

Як пише The Verge, виробник хоче створити уніфіковану автомобільну програмну платформу, частиною якої стане магазин. Він буде вбудований в мультимедійну систему автомобілів Volkswagen, Porsche, Audi, Lamborghini та Bentley, а до його «меню» увійдуть як спеціально розроблені, так і сторонні програми, оптимізовані для автомобіля.

Магазин Volkswagen пропонуватиме широкий вибір програм у різних категоріях: музика, погода, відеоконференції, підкасти, ігри, новини, парковка, зарядки для електрокарів, інтеграція з «розумним» будинком та інших. Що стосується загальновідомих додатків, то спочатку будуть доступні, серед інших, TikTok, Spotify і Yelp. Усі вони будуть оптимізовані для запуску з екрану мультимедійної системи.

Спочатку магазин буде доступний лише для власників деяких нових моделей Audi у США, Канаді, Мексиці та Європі: вони отримають такий функціонал уже влітку цього року. Пізніше його поширять на інші бренди та автомобілі, включаючи Porsche, Lamborghini та Bentley.

Існуючі моделі не зможуть завантажити магазин повітрям за допомогою over-the-air (OTA). Однак Volkswagen обіцяє незабаром показати новий інформаційно-розважальний стек із розширеними можливостями під назвою One.Infotainment, що працює на операційній системі Android Automotive. Магазин додатків допомагала розробити Harman, яка з 2017 року є «дочкою» Samsung.

Раніше theROAD. писали, що Volkswagen натякнув на дуже потужний електричний спорткар.

Запис Volkswagen, Audi та Porsche отримають власний магазин додатків спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  У поліції нагадали, що означають жести регулювальника
По теме: ( из рубрики Автомобіль Volkswagen, Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

3 + 13 =

Top