5958 У Мережі з’явились фотографії електрокара Xiaomi

У Мережі з’явились фотографії електрокара XiaomiПерший автомобіль китайського техногіганта Xiaomi активно проходить дорожні випробування, що говорить про завершення основного етапу розробки. Це підтверджують і зображення, що просочилися в китайські соцмережі, схожі на слайди з презентації моделі: на них видно чотиридверний автомобіль з обтічним кузовом, що виглядає готовим до запуску в серію. 

На табличці видно назву MS11, хоча раніше модель відома під кодовим ім’ям Modena. Як вважає CarNewsChina, саме Modena виявиться “товарним” ім’ям.

Електроседан від Xiaomi отримав скляний завалений дах, контрастні «утоплені» ручки дверей, блок-фари незвичайної форми та традиційні дзеркала заднього виду у невеликих корпусах. Колісні диски з п’ятьма «пелюстками» мають логотип Mi в маточях і прикривають жовті гальмівні супорти.

У Мережі з'явились фотографії електрокара Xiaomi

Також видно чорну деталь на передньому крилі та козирок лідара над лобовим склом. Як уже відомо, MS11/Modena дістанеться гібридний твердотільний лідар AT128 як основний і ще кілька лідарів, які використовуватиме власна система автономного водіння Xiaomi.

У Мережі з'явились фотографії електрокара Xiaomi

Лідарами Xiaomi забезпечить китайська Hesai Technology. Що стосується батарей, то вибрано два постачальники – BYD і CATL, причому остання надасть передовий акумулятор Qilin, що заряджається з нуля до 80 відсотків за 15 хвилин. Він дістанеться найдорожчою версією. Електромотор, подробиць про який поки що немає, розробить сама Xiaomi.

Очікується, що на китайський ринок електромобіль вийде у першому кварталі 2024 року. Зараз він активно проходить дорожні тести.

Запис У Мережі з’явились фотографії електрокара Xiaomi спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Toyota втратила звання найдорожчого автомобільного бренду
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

eleven + 20 =

Top