4902 Hyundai готує нову електричну платформу з широкими можливостями

Hyundai готує нову електричну платформу з широкими можливостями 

Hyundai Motor Group анонсував появу електромобільних платформ нового покоління, які з’являться не раніше 2025 року.

Планується створити відразу два «візки»: eM та eS. Їх створюють у рамках інтегрованої модульної архітектури (IMA), тобто загальної апаратної та програмної системи.

Платформа eM лежатиме в основі електромобілів усіх сегментів і забезпечить на 50% більший запас ходу, ніж актуальні електромобілі. Більш того, eM може бути обладнаний автопілотом третього рівня.

Друга платформа eS розробляється у вигляді «скейтборда». За рахунок масштабованої колісної бази та великого вільного простору вона ідеально підійде для PBV (Транспортні засоби цільового призначення). Такий комерційний транспорт продаватиметься виключно корпоративним клієнтам. Основними замовниками мають стати служби доставки.

Hyundai готує нову електричну платформу з широкими можливостями

Нові платформи будуть стандартизовані відразу по багатьох вузлах та агрегатах. Наприклад, загальними стануть електромотори та батареї, що дозволить зробити розробку електрокарів гнучкішою та дешевшою.

Також корейський автовиробник оголосив про нову глобальну стратегію перетворення всіх моделей Hyundai, KIA і Genesis в програмно-визначені автомобілі (SDV) до 2025 року. Як запевняють у компанії, це дасть власникам можливість віддалено оновлювати весь функціонал їхніх автомобілів у будь-якому місці та у будь-який час. Ці оновлення безпосередньо впливатимуть на системи безпеки, ходові якості тощо.

З 2023 року компанія готує ще одну новацію – послугу Feature on Demand (FoD). Завдяки ній Hyundai відходить від звичного розуміння автомобільних комплектацій і пропонує майбутнім клієнтам самим вибрати обладнання, яке задовольняє їхні потреби.

Читати:  Tesla знову відклала випуск Roadster
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

4 − 1 =

Top