5653 VW приєднається до Tesla та BMW у продажу електромобілів китайського виробництва в Європі

VW приєднається до Tesla та BMW у продажу електромобілів китайського виробництва в ЄвропіБренд VW Cupra вироблятиме свій Tavascan на заводі спільного підприємства в Китаї. EV побудований на тій же платформі, що й серія VW ID.

Volkswagen буде слідувати за Tesla, BMW та іншими автовиробниками в експорті електромобілів з Китаю до Європи, посилаючись на обмежені виробничі потужності на внутрішньому ринку.

Спортивний іспанський бренд VW Cupra вироблятиме свій перший повністю електричний позашляховик Tavascan на одному зі своїх заводів спільного підприємства в Аньхой, повідомили у Volkswagen.

Побудований на тій же платформі MEB, що й серія VW ID, компактний Tavascan має надійти в продаж у Європі в 2024 році. Це друга модель Cupra на платформі MEB після хетчбека Born.

«Фабрика в Аньхуї була заводом з необхідною потужністю та технологіями на момент планування виробництва», — йдеться в заяві VW у п’ятницю, додаючи, що вона не планує виробляти інші автомобілі в Китаї для експорту.

VW працює над своїм п’ятирічним фінансовим планом, щоб вирішити, які нові моделі будуть вироблятися на яких заводах і скільки грошей інвестувати в ці місця до середини десятиліття. Ці рішення залежать від запуску програмних платформ для майбутніх електричних моделей, які компанії неодноразово відкладали.

Електричні моделі, які вже поставляються з китайських заводів у європейські салони, включають Tesla Model 3, BMW iX3 і Renault Dacia Spring.

PwC нещодавно передбачив, що автовиробники продадуть 800 000 автомобілів, імпортованих до Європи з Китаю.

Раніше повідомлялось, що VW зупиняє виробництво на заводі в Китаї на тлі хвилі COVID.

Запис VW приєднається до Tesla та BMW у продажу електромобілів китайського виробництва в Європі спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Ford скоротить ще тисячу співробітників у Європі
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

5 + nineteen =

Top