5839 Україна змонтувала першу подаровану Францією переправу

Україна змонтувала першу подаровану Францією переправуНа Чернігівщині завершили встановлювати 1 з 3 модульних металевих мостів, який у грудні 2022 року передав Французький державний оператор гуманітарної діяльності CDCS.

Про це на свой сторінці у Facebook розповів перший заступник Голови Державного агентства автомобільних доріг Андрій Івко.

Модульну конструкцію зібрали та встановили на балки. Завдяки тому, що спеціальне покриття було нанесене ще на заводі, проїзна частина вже готова до експлуатації. Зараз готуємося влаштувати перехідні монолітні плити. Наступний етап – влаштування підходів до мосту – буде фінішним і після цього рух переправою відкриємо.

Україна змонтувала першу подаровану Францією переправу
Фото: Укравтодор

Французькі партнери замовили конструкції у компанії “Matière”, яка виготовила їх під необхідні Україні параметри. Три мости завдовжки 68, 34,2 і 23 метри допоможуть якнайшвидше забезпечити сталий рух транспорту на основних державних дорогах Чернігівської області. Нові мости забезпечать транспортне сполучення для вантажного транспорту зокрема на важливих гуманітарних маршрутах. Представники компанії-виробника на місці координують роботу українських дорожників.

Раніше theROAD. писали, що Укравтодор ремонтує основні транспортні артерії Харківщини.

Запис Україна змонтувала першу подаровану Францією переправу спершу з’явиться на theROAD..

Читати:  Гоночний Chevrolet Camaro серії NASCAR отримав версію з Lego
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

four × one =

Top