4844 Stellantis приголомшує Паризький автосалон вражаючим електрифікованим портфоліо

Stellantis приголомшує Паризький автосалон вражаючим електрифікованим портфоліоАвтовиробник наполегливо прагне досягти своєї нової мети – запровадити стійкий автопарк, орієнтований на електромобілі. Більше того, його присутність на Паризькому автосалоні 2022 року «Mondial de L’Auto» була нагадуванням про його фокус, що охопив всі бренди автовиробника.

Конгломерат, який планує випустити 28 нових акумуляторних електромобілів до 2024 року, скористався Паризьким автосалоном 2022 року, щоб продемонструвати свої можливості, представивши низку електрифікованих пропозицій.

Згідно з нещодавнім прес-релізом, автомобільна виробнича корпорація заявила, що їх зобов’язання щодо вуглецевої нейтральності в 2038 році, випередивши своїх конкурентів, принесе користь Франції.

Stellantis N.V приголомшила подію електрифікованими пропозиціями від DS Automobiles, Jeep і Peugeot.

Як і очікувалося, його найбільш вражаюча демонстрація, Jeep Avenger 4×4 EV Concept, штурмувала подію, підтвердивши свій авторитет позашляховою спадщиною цієї назви.

Його назва в значній мірі видає його можливості, пропонуючи більш громіздку повнопривідну версію електричного Avenger з двома приводами.

Пропозиції концептуального електромобіля багато говорять про його можливості, включаючи вищий дорожній просвіт, буксирні гаки, потужні шини для бездоріжжя, ширші крила та гусениці.

Також у центрі уваги були автомобілі DS: новий DS 3 був представлений деякий час тому під час Паризького тижня моди. Новий DS 3 замінює DS 3 CROSSBACK і має повністю електричний пакет з автономією до 402 км (250 миль).

Удосконалений DS 4 мав 360-градусне оновлення на всіх рівнях (у його гібридній версії з підзарядкою від електромережі з деяким діапазоном лише для електромобілів), зокрема на рівні комплектації OPERA та варіантах PERFORMANCE LINE.

Оновлений DS 7 Crossback тепер має новий більш спортивний і гострий дизайн (зміни на передній і задній частині). За словами виробника, нове оновлення поєднує в собі технічну експертизу з елегантністю. Він також оснащений новими технологіями і, що найважливіше, новою системою активної підвіски, яка є стандартною для всіх силових агрегатів E-TENSE.

Читати:  Chevrolet ділиться додатковими деталями та новими зображеннями чудового концепту FNR-XE

Окрім прем’єри Peugeot 408 fastback, нового варіанту E-208 із запасом ходу 400 км (249 миль) і повністю електричного скутера, бренд під знаком Лева оголосив, що через кілька тижнів підніме завісу над концептом Peugeot Inception. приходити.

«Вибираючи виробництво майбутніх Peugeot e-308 і e-408 на нашому заводі в Мюлузі, Stellantis підтверджує, що дає кожному зі своїх промислових заводів у Франції майбутнє для «епохи після згоряння» завдяки перспективному підходу, заснованому на спільному будівництві з нашими соціальними партнерами”, – сказав генеральний директор Stellantis Карлос Таварес під час прес-брифінгу на Паризькому автосалоні.

Stellantis поставив перед собою мету – до 2030 року зробити всі продажі легкових автомобілів у Європі електричними. У Сполучених Штатах конгломерат планує отримати 50% виробництва електромобілів для легкових автомобілів і легких вантажівок протягом того ж періоду.

По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

5 × one =

Top