5489 Представлено електровелосипед для власників позашляховика Tank 300

Представлено електровелосипед для власників позашляховика Tank 300Компанія Tank випустила електричний велосипед, що «доповнює» позашляховик з індексом 300. Байк, який також пристосований до виїздів на природу, для китайської марки розробила компанія Buxus. Він оформлений у тих же кольорах, що лімітована версія Tank 300 Frontier Edition. Велосипед оснащено позашляховими шинами та акумулятором, що дозволяє проїжджати до 100 км без підзарядки. Вартість двоколісного «компаньйона» Tank 300 – близько 15 тисяч юанів або приблизно $2100.

Представлено електровелосипед для власників позашляховика Tank 300

Фетбайку, виконаному в жовто-чорній гамі, дісталися чіпкі позашляхові шини, гідравлічні дискові гальма із супортами на обох колесах. При довжині 1734 мм двоколісний електровелосипед розрахований на перевезення на спеціальному кріпленні, яке встановлюється на задній бампер Tank 300. Ширина самого Tank – 1970 мм.

Представлено електровелосипед для власників позашляховика Tank 300

Buxus збудував новинку на основі вже існуючої моделі EVA. Він оснащений ступичним двигуном потужністю 0,75 кіловат (одна кінська сила) та знімним акумулятором ємністю 20 ампер-годин, що забезпечує до 100 кілометрів автономного ходу.

Представлено електровелосипед для власників позашляховика Tank 300

Читати:  Chery Tiggo 2 Pro
Теги:
По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

fourteen − four =

Top