5968 Останній Bugatti з двигуном W16 продадуть на аукціоні

Останній Bugatti з двигуном W16 продадуть на аукціоні1 лютого на аукціоні Sotheby’s буде виставлено штучний Bugatti Chiron Profilée. Оскільки всі “Широни” та його численні похідні вже продані, це єдина можливість купити новий гіперкар безпосередньо від виробника. 

Купе Profilée стане останньою машиною марки з двигуном W16, і тому за нього планують отримати 4,2—5,5 мільйона євро. Технічно дводверка повторює Chiron Pur Sport, однак у неї оригінальний дизайн корми і вища максимальна швидкість.

Вибравши всі виробничі слоти “Широна”, W16 Mistral і трекового Bolide, компанії Bugatti нічого не залишалося, як побудувати фінальний гіперкар з двигуном W16. Ним став Chiron Profilée , який відсвяткував прем’єру наприкінці 2022 року. Купе є чимось середнім між Chiron Sport і екстремальним Chiron Pur Sport.

Унікальність Chiron Profilée не тільки в тому, що його випущено в одному екземплярі. Це єдиний гіперкар у сучасній історії Bugatti з фіксованим спойлером на кормі та перша модель, для оббивки салону якої використана плетена шкіра – у сумі 2,5 кілометра смужок. Кузов Profilée пофарбований в ексклюзивний відтінок Argent Atlantique. Вуглепластик по нижньому периметру тонований у відтінок Bleu Royal. Колеса кольору Le Patron і ті зроблені за спецзамовленням. Усередині – царство дорогої шкіри, алюмінію та карбону, але цим покупців Bugatti не здивуєш.

За їздовими звичками Profilée швидше ближче до Chiron Pur Sport, ніж до звичайного “Спорту”. Йому виставили екстремальні кути розвалу коліс, особливо ззаду (-50%); на 10 відсотків посилили пружини. Щоб додати прискорення на виході з поворотів, на 15 відсотків укоротили передавальні числа трансмісії. Загалом, вийшов елегантніший і «спокійніший» Pur Sport. Найближча аналогія – це пара Porsche 911 GT3 і 911 GT3 Touring .

Силовий агрегат Profilée такий же, як у стандартного Chiron: квад-турбо W16 8.0, пов’язаний із семиступінчастим “роботом” і розвиває 1500 кінських сил. З місця до ста гіперкар розганяється за 2,3 секунди, до 200 кілометрів на годину – за 5,5. Максимальна швидкість – 380 кілометрів на годину проти 350 у Pur Sport. Показник звичайного Chiron ще вищий – 420 кілометрів на годину. А Chiron Super Sport 300+ здатний досягти 440 кілометрів на годину.

Читати:  Росія розпочала постачання пального в Іран залізницею

Раніше theROAD. писали, що незвичайний прототип Buick 2002 року, що зберігся в одному екземплярі, виставлять на аукціон.

Запис Останній Bugatti з двигуном W16 продадуть на аукціоні спершу з’явиться на theROAD..

По теме: ( из рубрики Автомобіль Bugatti, Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

one × 5 =

Top