2547 Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 - 2020

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020


 |  ❤ 471  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Mercedes
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

На дорогах Швеції широко розкривши очі репортери і журналісти побачили новенький Mercedes-Benz EQC – серійну версію електромобіля, концептуальний зразок якого був раніше презентований на автомобільній виставці. Як водиться в таких випадках, даних про новинку поки не багато, але щось дістати все ж вдалося.

Крім основних моментів, які будуть озвучені далі, стало відомо, що після виходу серійної версії моделі в продаж на світовий ринок, автомобіль насамперед з’явиться в Норвегії, а не в Німеччині, як то диктує логіка. Це характеризується тим, що в Норвегії електромобілі отримали набагато більшого поширення, а сама країна – більш підготовлена ​​до них. Тепер же звернемо увагу на саму серійну версію новенького електромобіля.

Дизайн новинки Мерседес EQC

У випадку з Mercedes-Benz EQC, який був практично «краєчком ока» помічений в тестових заїздах на швейцарських дорогах, багато чого про дизайн сказати не вдасться. Як і годиться, кузов автомобіля був заклеєний камуфлюючою плівкою.

Але, якщо порівнювати образ автомобіля і його деякі деталі з концепт-каром, то стає очевидно, що їх схожість цілком велике. І це не може не радувати – приємно, коли серійна версія автомобіля слабо відрізняється від його виставкового зразка.

Розробка серійної моделі велася паралельно з оформленням концептуального автомобіля. Дизайнери і інженери вели роботу паралельно і, за деякими даними, при створенні екстер’єру серійного електрокара намагалися сильно не відхилятися від його виставкового побратима. Але, справедливості заради, варто зауважити, що помічена на дорогах Швейцарії модель ще не повністю доопрацьована і видно сліди ведуться робіт.

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

Так, наприклад, помітно, що пороги автомобіля зроблені, ніби на швидку руку – мабуть, батарея була встановлена, а ось дизайн кузова ще не до кінця розроблений. Або роботи ведуться повним ходом і немає поки сенсу «наводити марафет».

Також на прототипі серійної моделі був помічений виступ на капоті, який насправді є маскувальною накладкою. Не обійшлося і без явних змін – серійний Mercedes-Benz EQC втратив ті шикарні колісні диски, які стояли на його концептуальному побратимі під час виставки. Але очевидно, що автомобіль придбає нові гальма збільшених розмірів.

Під знаком питання знаходиться і дизайн бамперів – замість них зараз аналогічні порогам чорні пластикові накладки, за зовнішнім виглядом яких зрозуміло, що це грубий чорновий варіант заляпать дірку в дизайні.

Але ось дизайн передніх і задніх фар залишився колишнім. Головні вогні зберегли свій скобоподібні стиль, а габаритні фари – звужений двох’ярусний образ.

Фальшрадиаторная ґрати отримала великі розміри з великим значком бренду по центру. До того ж малюнок фальшрадиаторной решітки гармонійно зливається з фарами, створюючи єдиний образ передньої частини. В цілому, в оформленні кузова Mercedes-Benz EQC простежується безліч плавних ліній, що робить електрокар більш привабливим.

Салон електричного Mercedes EQC

Стало відомо, що всередині електромобіля від «Mercedes-Benz» нас чекають нетривіальні рішення – суміщений дисплей, який на двох половинах відображає і віртуальну приладову панелі, і є головним екраном центральній консолі. Таке дійсно в новинку. Загальна прихильність плавним розміреним лініях збереглася і в дизайні інтер’єру автомобіля – блоки управління функціоналом отримали акуратні згладжені форми. Трьохспицеве ​​рульове колесо оснащене зручним управлінням опціями автомобіля, при тому творці попрацювали над тим, щоб воно не було захаращене кнопками.

Передній ряд представлений комфортними кріслами з глибокою посадкою і бічною підтримкою. Інформацію та задньої частини салону же поки отримати не вдалося, але швидше за все там розташується м’який просторий диван. Та й розміри кузова говорять про те, що салон Mercedes-Benz EQC досить просторий і місткий.

Незважаючи на певні недоліки в деяких кузовних елементах вже відомі габаритні розміри нової серійної версії електрокара:

  • довжина: 4760 мм;
  • ширина: 1885 мм;
  • висота: 1625 мм;
  • протяжність колісної бази: 2875 мм.

З огляду на той факт, що вихід електромобіля на світовий ринок запланований в 2020-2021-их роках, говорити про його комплектаціях поки рано. Робота над автомобілем ще ведеться в повну силу і можливі певні зміни навіть в планах його комплектацій і оснащення. Будемо чекати появи більш докладної інформації про них з плином часу.

Технічні характеристики Mercedes EQC

Mercedes-Benz EQC отримав два електричних двигуна, які сумарно видають 407 кінських сил і 765 Нм. При такій начинці повнопривідний електрокар розганяється до сотні за 5,1 секунд. Варто відзначити, що його максимальна швидкість заявлена ​​на позначці 180 км / ч, але автомобіль здатний видавати набагато більше. Політика компанії спрямована, в першу чергу, на безпеку, а тому система обладнана обмежувачами швидкості.

Ціна Мерседес EQC 2019

Вартість цієї моделі поки не відома, але передбачається, що вона буде приблизно в районі 80.000 євро, тому як її головний конкурент від Audi коштує саме стільки.

https://youtu.be/OrOE3hG2RqM

Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020

Вы читаете статью Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Опис автомобіля Mercedes EQC 2019 – 2020 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 5 =

Рубрики
наверх