3641 Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 - 2020

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020


 |  ❤ 862  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Isuzu
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Читайте также:

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

Українські автолюбителі все частіше віддають свої переваги у виборі машин пікапів, тому автомобільні компанії налагодили поставки даних моделей в Україну. Сьогодні ми розповімо про новий пікап Ісузу Д Макс, уявімо інформацію про зовнішність, технічні характеристики, вартість і комплектації.

Компанія виробила модернізації Ісузу Д-Макс 2019-2020 модельного року, які в основному торкнулися зовнішнього вигляду, на жаль, салон залишився колишнім. На думку фахівців, автомобіль скоріше за все не буде користуватися популярністю, так як вартість значна, а оформлення програє навіть дешевшим авто.

Дизайн нового кузова Ісузу Д-Макс 2020

На рахунок зовнішності двояке враження, з одного боку перед нами застаріла модель з елементами сучасного декору, а з іншого боку Ісузу Д Макс має цілком солідний дизайн кузова.

Основні видозміни відбулися в передній частині авто, тут додався сучасний декор деталей. Особа автомобіля представлено оригінальної радіаторною решіткою з логотипом японського концерну з хрому ISUZU, виконаної в стилістиці Ісузу. Звертає на себе увагу форма лобового скла з нахилом, таким чином, простір зони огляду збільшується. Також тут виділяються стильні головні фари трикутної конфігурації, які оснащуються ксенон.

З бічних сторін пікап виділяється подовженим багажним відсіком, великими колісними арками і оригінальними дверима. Профільна частина у моделей відрізняється в залежності від обраної комплектації. Пікап представляється для покупців з різними габаритами кабіни – одинарна, полуторна або подвійна, відповідно і вид профільної частини змінюється. Авто з одинарною кабіною представлено стриманим стилем оформлення дверей. Пікап з полуторним кабіною відрізняється накладками на порогах, а також масивними бічними дзеркалами, позбавленими поворотников. Ось Ісузу Д Макс з подвійною кабіною оснащений хромованими ручками дверей, порожками і сходинками для комфортного входу в кузов.

Корми пікапа наповнена оригінальними деталями, тут встановлені ніша для номерного знака і стильні габаритні вогні.

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

 

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

Що нового в інтер’єрі салону Ісудзу Д-Макс 2019-2020 роки

Модернізації пікапа D-Max привнесли деякі зміни в дизайн кузова, проте салону рейстайлінг взагалі не торкнувся. По – перше для обробки використовуються дешеві матеріали – дермантин і пластик і тільки трохи металевих деталей.

На рахунок оснащення є зауваження, ціна у нового пікапа досить значна навіть за базову комплектацію, проте немає елементарних речей, наприклад, мультимедійної системи, за неї доведеться доплатити.

У центрі розташовується простенька приладова панель, між сидіннями водія і пасажира в першому ряду розташовується консоль з важелем КПП, знову ж повторимося все дуже скромно без вишукувань. Також на консолі знаходяться підстаканники і невелика ніша для зберігання необхідних дрібничок, яка також грає роль підлокітника.

У салоні може розміститися від двох до 5 чоловік, це залежить від обраної комплектації. Для водія встановлено кермо зі зручним обхватом і шкала для отримання інформації про автомобілі в русі.
Габарити

Як відомо, пікап пропонується з одинарної, полуторної або подвійною кабіною, звичайно розмір кабіни впливає на габарити вантажного відсіку, чим більше посадочних місць, тим менше вантажний відсік. Параметри кузова представлені такими показниками:

 • довжина 5 метрів 295 мм;
 • ширина 186 см;
 • висота 1 метр 795 мм;
 • колісна база 3 метри 95 мм;
 • дорожній просвіт 22,5 см.

Комплектації та оснащення оновленого Isuzu D-Max

У пікапа кілька видів комплектацій, так оснащення Terra з полуторним кабіною і варіація Aqua комплектуються такими пристроями:

– система безпеки з 6 подушками;
– електричні склопідйомники;
– кондиціонер;
– підігрів передніх крісел і бічних дзеркал.

Оснащення варіації Isuzu D-Max Air представлено:

– регулювання керма по висоті;
– мультимедійний комплекс з тачскріном розміром 7 дюймів;
– відеокамера заднього огляду;
– круїз контроль;
– світлодіодна головна оптика;
– обробка кузова хромованими деталями.

Топові версії Isuzu D-Max Flame і Energy представлені всіма пристроями, які в наявності у попередніх комплектацій, а також доповнені:

– обробка салону натуральною шкірою;
– сидіння для водія оснащене електроприводом регулювань;
– клімат контроль;
– доступ до управління пікапом без ключа.

Технічні характеристики Isuzu D-Max 2020

Щодо модернізацій в технічному плані у Ісузу Д-Макс є переваги, звичайно відзначається дизельний двигун з об’ємом 3 літри, потужністю 177 кінських сил з оборотами 430 Нм. Для пікапа передбачається об’ємний паливний бак розміром 76 літрів.

Такий мотор агрегатується двома видами КПП від компанії Aisin – автоматична і механічна шестиступкой, звичайно на вибір покупця.

Рейстайлінг привніс зміни в конструкцію задньої ресори, тепер рессоври складаються з 3 аркушів, однак, на вантажопідйомність це не вплинуло, лна залишилася на колишньому рівні і становить 995 кілограмів.

Ціна Ісузу Д-Макс 2019-2020 роки

Ціна на пікапи звичайно варіюється в залежності від розмірів кабіни.

Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020

Вы читаете статью Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Опис автомобіля Isuzu D-Max 2019 – 2020 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

  По теме: ( из рубрики Автомобіль Isuzu )

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 1 =

Рубрики
наверх