1539 Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019


 |  ❤ 797  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Toyota
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

На всесвітній автомобільній виставці суду глядачів з’явилася оновлена ​​версія Toyota Auris. Попередник цього хетчбека став лідером продажів в Європі серед азіатських автомобілів в даному кузові. У 2018 модельному році компанія «Тойота» виконала величезну роботу над своїм дітищем — поставила його на нову платформу, що дозволило створити більш міцний і надійний кузов, при тому, подарувавши автомобілю стильний і яскравий зовнішній вигляд. На жаль, як і попередня версія, третє покоління Тойота Ауріс на український ринок надходити не буде. Автомобілістам України варто чекати соплатформенніка хетчбека — нову Тойоту Короллу, що незабаром з’явиться на дорогах нашої країни.

Створюючи нову версію, японці добре попрацювали над її зовнішнім виглядом — автомобіль отримав яскравий дизайн кузова на радість майбутнім власникам і на заздрість вже наявними конкурентам. Спереду Toyota Auris здобув велику фальшрадиаторную грати, яка вбудована в тіло шикарного переднього бампера. Той, в свою чергу, отримав зухвалий зовнішній вигляд з безліччю аеродинамічних елементів і різким агресивним дизайном.

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

 

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

 

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

 

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

 

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

 

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

В стильний бампер були врізані звужені фари головного світла зі складною конструкцією. А вінчає такий ансамбль рельєфний капот з продуманою формою для поліпшення аеродинаміки автомобіля.

Ззаду нас чекає масивний бампер з дифузором і двома трапецієвидними патрубками вихлопної системи, оснащений вертикальними стильними воздуховодами, які грають як дизайнерську, так і практичну роль. Вище розташувалися масивні задні фари, оснащені світлодіодними лампами. Звужене скло невеликий дверцята багажника походить на нібито запозичений варіант у купе. Ребра, що йдуть від повітропроводів заднього бампера і від ручки задніх бокових дверей, укупі малюють Х-подібний образ корми Toyota Auris.

Збоку 3-е покоління виглядає дуже яскраво і походить на спортивний — про це без єдиного слова говорить аеродинаміка і агресивний образ. Лобове скло має сильний пологий нахил до даху, яка, в свою чергу, злегка стікає до корми. Колісні арки оновленої моделі виконані вигляді усіченої окружності — завидна чіткість ліній походить на застосування циркуля при «малюванні» образу автомобіля. Бічні дзеркала виконані помітно й з обтічною формою.

Інтер’єр авто

Незвично те, що компанія-виробник навіть при офіційному представленні гібрида Тойота Ауріс зберігає його інтер’єр в секреті. Так, представлений на виставці в Женеві автомобіль був закритий, а його скла сильно затоновані, що не дозволило познайомитися з його салоном. Але незважаючи на те, що компанія «Toyota» приберегла на десерт внутрішній зміст своєї новинки, повністю морити публіку інформаційним голодом вона не стала.

Таким чином, відомо про збільшення просторості салону, про розташуванні задніх сидінь трохи нижче рівня, що був у попередній версії — це зроблено для комфорту пасажирів заднього ряду, тому як дах через свого невеликого нахилу до корми теж стала трохи нижче. Також є інформація про кольоровому дисплеї інформаційної панелі, двухзонной кліматичної установці, мультимедійної системі оснащеної дисплеєм розміром 7 дюймів, сім’ю подушками безпеки і сукупними фірмовими системами безпеки.

Якщо говорити про зміни габаритів Toyota Auris третього покоління в цілому, то вони більшою мірою сконцентровані на поліпшенні аеродинамічних властивостей автомобіля. Так його довжина і протяжність колісної бази збільшилися, а висота — навпаки — зменшилася. Зміни по свесам моделі відбулися на 20 міліметрів: передній — зменшився, а задній — збільшився. Отже, що маємо за габаритами в результаті:

— довжина: 4370 (+ 40) міліметрів;
— ширина: 1790 міліметрів;
— висота 1450 (- 25) міліметрів;
— протяжність колісної бази: 2640 (+ 40) міліметрів.

Об’єм багажного відділення нового хетчбека Тойота Ауріс, як і більша частина інформації інтер’єру, була озвучена. Розмір дисків автомобіля — 18 дюймів.

З огляду на деякій засекреченість новинки отримати достовірну інформацію про її комплектаціях не вдалося. Хоча відомо, що оснащення Toyota Auris зазнає істотних змін: на сьогоднішній день ця інформація стосується спорядження моделі силовими агрегатами, але цілком імовірно, що й інтер’єр, і функціонал автомобіля буде сильно варіюватися в залежності від комплектації.

Технічні характеристики Toyota Auris 2018-2019

Головними змінами, які стосуються оснащення автомобіля силовими агрегатами, є відхід від дизельних двигунів і поява гібридів під капотом Toyota Auris. Відомо, що в базовій комплектації хетчбек буде оснащений турбомотором об’ємом 1,2 літра. Така установка обіцяє видавати 116 кінських сил і буде комплектуватися 6-ступінчастою механікою (проте, як пакет можна буде встановити варіативну трансмісію). Решта два варіанти двигунів — гібриди: бензиновий атмосферник об’ємом 1,8 літра укупі з електродвигуном видаватиме 122 к.с .; і новинка від «Тойота» — бензиновий атмосферний силовий агрегат об’ємом 2 літри, поєднаний з електричним мотором, загальною потужністю 180 коней.

Відео Тойота Ауріс 2018-2019:

Огляд автомобіля Toyota Auris 2019

Вы читаете статью Огляд автомобіля Toyota Auris 2019. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Toyota Auris 2019 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

17 − шестнадцать =

Рубрики
наверх