90 Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018


 |  ❤ 826  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Dacia
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Читайте также:

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

 

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

Прем’єрний показ нового Рено Дастер другого покоління відбудеться у вересні цього року в рамках спеціального заходу на автосалоні Франкфурта. У нашій статті будуть представлені основні характеристики автомобіля — дизайн салону і зовнішнього вигляду, вартість, комплектуючі деталі і габаритні розміри.

Читайте также: Зимнее содержание кроликов

Зміни зовнішнього вигляду авто

Зовнішній вигляд Dacia-Renault Duster 2017-2018 модельного року змушує задуматися: а чи відбувся рестайлінг? Новий Дастер після оновлення практично не змінився і зберіг всі риси свого старшого родича. Але деякі нововведення все ж відбулися, відзначимо основні:

— Бампер придбав об’ємні вставки;

— Модифікована фальшрадиаторная решітка;

— Реконструкція головного і габаритного освітлення;

— З’явилася стильна дверцята багажного відділення;

— Модифікація колісних арок;

— Відбулася реконструкція дзеркал заднього виду.

На передніх крилах розташовуються вставки з пластика з оригінальними написами «4 WD». Деякі зміни відбулися в конфігурації кузова — дах спрямована трохи нижче, ніж Duster першої варіації, а підвіконня розташовується трохи вище. Контур лобового скла розміщується на 10 сантиметрів далі від водія, що дозволило збільшити простір всередині салону. У новинки кузов став вище і ширше, а обсяг багажника має показник близько 600 літрів. Спереду авто по виду майже нічим не відрізняється з пікапом Renault Duster Oroch.

Зовнішність Дастера видає в ньому всі ознаки кросовера і незважаючи на невисоку вартість авто, дизайн відповідає всім вимогам сучасної людини.

Архітектура салону

У салоні Рено-Дачія Дастер 2018 відбулися деякі видозміни, в центрі розміщується сучасна приладова панель з кольоровим екраном розміром 7 дюймів, на цей раз вона розташована трохи нижче. Рульове колесо складається з трьох спиць, позаду, розміщуються прилади вимірювань. Оздоблення салону не передбачає дорогих матеріалів, але поєднання і виконання виглядає сучасно і стильно. Як обробні матеріали використовуються тканину і високоякісний м’який пластик.

Перший ряд сидінь оснащений підлокітниками і датчиками регулювання позицій. Другий ряд передбачає достатній простір для розміщення трьох пасажирів будь-якої комплекції. Диван має саму звичайну конструкцію і структуру. Обсяг багажника при трансформації задніх сидінь збільшується до 1636 літрів. Під підлогою багажника розміщена ніша, де лежить запасне колесо і набір необхідних інструментів.

Тепер зрозуміло, що всі оновлення і нововведення додані з чітким керівництвом оптимізації використання машини в сучасних умовах.

Розміри нового кузова

Новий Дастер Дачія має наступні параметри:
-Довжина — 4 метри 315 міліметрів; Ширина — 1 метр 822 міліметра; Висота — 1 метр 695 міліметрів; Маса варіюється в залежності від комплектації в межах 1202 — 1387 кілограмів.

За достовірною інформацією відомо, що новий кросовер Рено Дастер 2 покоління має 4 варіанти комплектації:
-Duster; Silver Line — срібна лінія; Laureate Plus лауреат; Black Touch.

Основною відмінністю запропонованих варіантів є своєрідне виконання колісних арок. Суттєвим нововведенням версії «Срібна лінія» є наворочений кондиціонер, але і вартість такого авто складе більше 13 тисяч євро, а в російській валюті — 1 мільйон 16 тисяч.

Варіація «Лауреат» комплектується інтелектуальними помічниками парковки і опцією контролю швидкісного режиму. Ціна такої версії складає 16 тисяч 100 євро або 1 мільйон 172 тисячі рублів. Найдорожчим оснащенням має «Black Touch», яка містить максимум нововведень і модифікацій — навігатор Media Nav Evolution, відеокамера, яка забезпечує огляд в важкодоступних місцях. Ціна авто — 17 тисяч євро або 1 мільйон 245 тисяч крб. У базову комплектацію входять подушки безпеки марки ABS, EBD, електричні склопідйомники і сучасна аудіосистема.

Технічні характеристики Renault-Dacia Duster

Підставою є все та ж платформа марки B0 з невеликими модернізаціями і поперечним розташуванням силової установки. Для шанувальників цієї моделі також на вибір пропонуються машини з повним і переднім приводом, з дизельними і бензиновими двигунами і автоматичною і механічною коробкою передач швидкісного режиму.

На сьогодні відомо, що для Європи кросовер буде пропонуватися в 2 варіантах бензинових моторів:

— обсяг 1,6 літрів з потужністю 115 кінських сил;

— турбомотор 1.2 TCe потужністю 125 л. сил.

А також пропонуються два варіанти дизельних двигунів:

— 1.5 dCi силою 90 конячок;

— 1.5 dCi силою 110 конячок.

Варіанти коробок представлені такими зразками:

— п’ятиступінчаста з механічним управлінням;

— 6-ст. роботизована;

— шестиступінчаста механіка.

Моделі для покупців будуть виготовлятися на підприємстві «Рено Росія» розташованому в Москві. Російські варіації будуть містити технічні показники, оптимально адаптовані до російських дорогах. У Росії новинка Рено з’явиться в продажу не раніше кінця 2018 року. Витрата бензину на 100 кілометрів складає від 6,3 до 7,1 літрів, дизельні двигуни споживають від 4,7 до 5,1 літрів.

Кермо оснащене гідропідсилювачем, а гальмівна система дисковими пристроями.

Ціна Рено Дастер 2018

Первісна вартість автомобіля в Німеччині склала 10 тисяч 690 євро, що в перерахунку на російську валюту становить приблизно 743 тисячі рублів. Автомобіль є цілком бюджетним варіантом і доступний для шанувальників даної моделі.

Відео тест Dacia Duster 2017-2018:

Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018

Вы читаете статью Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Dacia (Рено) Duster 2018 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

    По теме: ( из рубрики Автомобіль Dacia )

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

один × два =

Рубрики
наверх