1614 Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019


 |  ❤ 615  |  ☻ 0
Категория: Автомобіль Cadillac
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

У цьому році на українському ринку з’явиться оновлений Cadillac CT6 2018-2019 в спорт версії V-Sport. Цікаво те, що американський автомобіль випускається вже з 2015 року, а в Україні ця версія з’явилася тільки зараз. Мабуть, складно пригадати подібні випадки, щоб від початку випуску моделі на вітчизняному ринку до її продажу за кордоном проходило три роки. Але як би там не було автомобіль все ж з’явився в наших салонах, і це вже досить приємна новина.

Читайте также: Рецепт Луковые хлебные лепешки

Так давайте ж дізнаємося, що за агрегат йшов до нас ці довгі три роки! Але перед цим хочеться відзначити, що компанія-виробник не поспішає оприлюднювати безліч даних, серед яких: основна частина технічних характеристик, динамічні показники, велика частина салону (опубліковані фотографії лише деяких його ракурсів).

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

 

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

Зовнішній вигляд Cadillac CT6 (V-Sport)

Зовнішній вигляд «спізнилася» моделі можна дійсно назвати видатним, як і у інших Кадилаків. Ні-ні, з одного боку, тут ви не побачите нічого первозданного і не баченого раніше, але цей автомобіль чіпляє химерністю свого дизайну, але строгістю і презентабельністю.

Передня частина Cadillac CT6 має масивну фальрадіаторную грати, з боків якої розташувалися нетривіальні фари — основна їх частина має звужену форму, але от далі йде твір мистецтва: з правого краю основних вогнів вниз витончено стікає скляна декоративна вставка, що оповита в хромовану оправу. Цей елемент є, мабуть, єдиним «творчим острівцем» у всій іншій картині серйозності моделі.

Передній бампер здобув стильні воздухорези з боків і повітроводами, один з яких розташовується по центру — під фальшрадиаторной гратами, а два інших — під передніми фарами. Потужна корми новинки на російському ринку від американської компанії володіє потужним заднім бампером і кришкою багажника йому до пари. Автомобіль оснащений двома здвоєними вихлопними патрубками і має цікаві задні фари, виконані у вигляді суміщених вертикальних каналів і звужених горизонтальних вогнів.

Збоку строгий дизайн підкреслюють чіткі розчерки ребер на бокових дверях, подовжений капот і масивна корму з невеликим спойлером, нібито випливають з неї. На акуратному схилі даху красується «акулячий плавник». В цілому, зовнішній вигляд Cadillac CT6 характеризують його строгі і чіткі лінії, що простежуються в основній ідеї всього екстер’єру.

На жаль, творці вирішили поки потомить українську аудиторію лоскочуть почуттям інтересу — як і було сказано на початку, відкривати всієї інформації про автомобіль вони не стали. Частиною нерозкритих таїнств залишився салон Кадилака. Все, що на даний момент відомо про інтер’єр цієї моделі — лише невелика дещиця, буквально злизана з пари фотографій. Проте і на те, як то кажуть, спасибі!

Салон авто

Відомо, що Cadillac CT6 має якісну обробку зі шкіри та м’якого пластику (можливо, присутні і інші матеріали, про які поки не відомо). Комфортабельність автомобіля дозволяють відчути зручні крісла, оснащені кількома режимами масажу.

Такі «привілеї» доступні для водія і всіх пасажирів автомобіля. Але на цьому пізнання про оснащення і дизайні салону практично вичерпані, тому як достовірної інформації про те, як виглядає центральна і інформаційна панелі, а також рульове колесо, немає. Тому нам доводиться тільки чекати її оприлюднення.

Як таких секретів про розміри седана Кадилак СТ6 2019 немає, з цієї причини можна без побоювання говорити про достовірність оприлюднених даних:

 • довжина: 5185 міліметрів;
 • ширина: +1881 мм;
 • висота: 1470 мм;
 • протяжність колісної бази: 3110 мм;
 • місткість багажного відділення: 435 літрів.

У зв’язку з неповним розсекречення інформації про американський автомобілі, що очікується в цьому році на українському ринку, його комплектації так само залишилися невідомі. Але інша справа з модифікаціями: на даний момент озвучено, що стандартне виконання автомобіля буде доступно модифікацією Luxury, а більш «наворочена» іменується як «Sport».

Технічні характеристики Cadillac CT6

Багатою інформації про технічні характеристики Cadillac CT6 V-Sport чекати не доводиться, але основну ж їх частина компанія-виробник все ж озвучила. Так, відомо, що при максимальному оснащенні на автомобілі буде встановлений 4,2-літровий бітурбодвігатель, що видає 557 кінських сил. Це включає спортивні модифікаціям, звичайні ж будуть оснащуватися тим же силовим агрегатом, але з трохи меншою потужністю — 507 коней. Але варто зауважити, що, зі слів інженерів-проектувальників, ці цифри не є остаточним і ще будуть переглянуті в процесі доопрацювань (в їхньому випадку зазвичай показники змінюються в більшу сторону). До речі, цей движок є ексклюзивною розробкою компанії: останній раз таке нововведення було відзначено понад чверть століття тому.

Вартість автомобіля на українському ринку, на жаль, не озвучена — навіть приблизна. Невідомі і терміни початку продажів Cadillac CT6 на українському ринку. Не так часто виробники приховують такий великий обсяг інформації про випускається автомобілі: можливо, це залежить від відсутності остаточних рішень щодо моделі. Очікується отримати всю необхідну інформацію влітку цього року.

Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019

Вы читаете статью Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019. Все материалы на сайте Tyt Auto, а также и статья Огляд автомобіля Cadillac CT6 (V-Sport) 2018-2019 - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

  По теме: ( из рубрики Автомобіль Cadillac )

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

3 × четыре =

Рубрики
наверх