1922 Огляд автомобіля BMW iX3 Concept 2018

Огляд автомобіля BMW iX3 Concept 2018Огляд автомобіля BMW iX3 Concept 2018

Сьогодні світові тенденції в автомобільній сфері повним ходом ведуть розробки електрокарів. І, звичайно ж, провідні світові бренди не можуть залишатися осторонь. «Ауді» і «Мерседес» вже ведуть роботу над даним нововведенням – перша компанія готується до конвеєрного виробництва свого першого електромобіля; друга проводить тестові випробування аналогічної моделі.

Читайте также: Как сделать волосы прямыми — все способы

Тепер і «БМВ» зробила свій хід. На пекінській автомобільній виставці вона представила кросовер BMW iX3 Concept – модель з електричним двигуном. Відмінною рисою цієї німецької компанії є те, що в розріз своїм співвітчизникам вона не стала створювати абсолютно новий автомобіль, а модифікувала вже наявний, замінивши паливний силовий агрегат електричним і поставивши модель на нову платформу.

Огляд автомобіля BMW iX3 Concept 2018

 

Огляд автомобіля BMW iX3 Concept 2018

 

Огляд автомобіля BMW iX3 Concept 2018

 

Огляд автомобіля BMW iX3 Concept 2018

 

Огляд автомобіля BMW iX3 Concept 2018

Дизайн електричної новинки BMW iX3 Concept

Яскравим рішенням для нової моделі BMW iX3 Concept є зрощена фальшрадиаторная решітка, яка завжди і на всіх моделях компанії-виробника була розділена на дві частини. Швидше за все, таке дизайнерське рішення очікує все електричні автомобілі від «БМВ».

Також варто відзначити і мінливу структуру всередині цієї решітки – тепер вона являє собою на три чверті суцільну пластикову захист з ромбообразний візерунком на ній, в центрі кожного такого ромба якої знаходиться невелика ледве помітний отвір, що забезпечує необхідну циркуляцію повітря при русі автомобіля. Частина, що залишилася чверть відведена для візуального ефекту – крутого скоса вглиб фальшрадиаторной грати.

Читати:  Опис автомобіля BMW Z4 2018

До того ж нижня частина оснащена синім підсвічуванням, що яскраво підкреслює стильний дизайн автомобіля. Також передня частина моделі отримала характерні для BMW парні фари, які з круглих секцій перетворилися в усічені шестикутники. Вся оптика у новій моделі електромобіля повністю світлодіодна. Передній бампер отримав стильну губу з гратами радіатора і вертикальні повітроводи з боків.

Корми передвісника БМВ Х3

Корми передвісника БМВ Х3 електро виглядає так само стильно, але, на відміну від передньої частини, не має стільки витончених елементів. Завершенням даху став великий спойлер, який стильно вписався в загальні – масивні – габарити BMW iX3 Concept, а тому і виглядає він не настільки крупно на тлі цілісного силуету моделі. Скло кришки багажника отримало невеликі розміри, а от нижня половина корми – навпаки, досить масивна. Задні габаритні вогні нічого революційного в своєму зовнішньому вигляді не пропонують. Дверцята багажного відділення розділена на два яруси ребром, яке горизонтально проходить через всю корму. Нижче розташований задній бампер, трохи звужується з боків до центральної частини. Головною деталлю, яка залучає загальні принципи, є дві сині вставки на нижній частині заднього бампера, який поділений на три секції (дві з боків – сині, і центральна – чорна).

Збоку BMW iX3 Concept хизується незвичайними колісними дисками – п’ятикутні прямокутні секції, які ділять суцільне полотно на своєрідні трикутники, і все це незвичайне дизайнерське творіння прикрашено строгими розчерками геометричних ліній і поглиблюється до центральної частини колеса, де на них чекає невеликий значок бренду «BMW». Після передніх колісних арок, на висоті середини бічних дверей, розташована закрита жабра з логотипом «i», яка говорить про приналежність автомобіля до серії електромобілів від компанії «БМВ». На рівні дверних ручок, трохи нижче лінії підвіконь, проходить різке ребро, плавно зливається з кузовом новинки.

Читати:  Огляд автомобіля БМВ 2 серії Active і Gran Tourer 2018 - 2019

В цілому, збоку автомобіль виглядає потужно і стрімко – довгий капот, коротка, але масивна корму і пологий спуск даху. А його передні фари, що перетікають на бік ілюструють стрімкість моделі.

Салон концептуальної версії BMW iX3

На жаль, салон моделі на автомобільній виставці в Пекіні представлений не був. BMW iX3 Concept не тільки був закритий, що не дозволило відвідувачам і учасникам презентації познайомитися з інтер’єром новинки, а й скла електромобіля були дуже сильно затоновані. Тому навіть візуально ознайомитися з внутрішньою обробкою було неможливо.

Точних даних про габаритні розміри кузова БМВ І Ікс 3 теж немає. З одного боку – BMW iX3 Concept був створений на базі звичайного Х3, що може говорити про ідентичні показниках, але з іншого – платформа автомобіля змінилася, що могло призвести до їх змін. Тому будемо чекати більш точної інформації про нову модель БМВ.

Беручи до уваги презентацію саме концептуальної моделі, рано говорити про комплектації майбутньої серійної версії. Політика компанії така, що налагодити конвеєрне виробництво електричних автомобілів вона збирається до 2020 року. Тому й очікувати найближчим часом інформації про комплектації новинки нам навряд чи доведеться.

Технічні характеристики BMW iX3

Що стосується оснащення автомобіля силовим агрегатом, то повідомляється, що під капотом нас буде чекати 270-сілльний електричний двигун, заряду якого вистачить про чотири сотні кілометрів. Ємність акумуляторної батареї складе 70 кВт, а заряджатися від спеціалізованого пристрою їй знадобиться трохи більше півгодини.

Вартість серійної моделі, як годиться, так само не відома. Цю та іншу інформацію, якої бракує очікується отримати ближче до 2020 року.

По теме: ( из рубрики Автомобіль BMW )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

four − 2 =

Top