5043 Керівник BMW застерігає від встановлення дати відмови від ДВЗ

Керівник BMW застерігає від встановлення дати відмови від ДВЗКерівник BMW Олівер Зіпс каже, що встановлення дати поступової відмови від ДВЗ може зробити володіння автомобілем недоступним для багатьох людей.

Керівник BMW застерігає від встановлення дати відмови від ДВЗ
Фото: BMW

Встановлення дати поступової відмови від бензинових транспортних засобів може вивести з ринку «дешеві автомобілі», унеможлививши доступ до власності для багатьох, і стане політично небезпечним, заявив генеральний директор BMW Олівер Зіпс.

Говорячи перед оголошенням про інвестиції в електромобілі в Південній Кароліні в розмірі 1,7 мільярда доларів, Зіпс сказав в інтерв’ю, що BMW не встановив дати припинення виробництва автомобілів внутрішнього згоряння, і застеріг від заборони їх продажу.

«Ми не хочемо, щоб автомобілі вилучалися з базового сегменту, політично це надзвичайно небезпечно», — сказав Зіпсе.

«Якщо ви раптом зробите авто доступним лише для багатих людей, це небезпечно».

За словами Зіпса, BMW підтримує амбітні правила щодо транспортних засобів, але встановлення точної дати припинення продажів ДВЗ також може призвести до того, що люди продовжуватимуть «їздити на своїх старих автомобілях — а це не те, чого ми хочемо».

Зіпс сказав глядачам під час оголошення свого EV, що «це вільна нація — ми пропонуємо вибір, а не обмеження».

Конкуруючий автовиробник General Motors заявив, що планує припинити продажі легкових автомобілів ICE до 2035 року.

У серпні Каліфорнія прийняла правила, які вимагають, щоб усі нові транспортні засоби, продані в штаті до 2035 року, були або повністю електричними, або гібридними.

Зіпс сказав, що «немає сигналу», що в глобальному масштабі двигун внутрішнього згоряння застаріє протягом наступних 15 років.

Однак він додав, що там, де є правила, які зобов’язують використовувати лише моделі з нульовим рівнем викидів, «ми готові, у нас буде достатньо автомобілів».

Читати:  У Житомирській області обмежили рух вантажівок

Президент Джо Байден закликав, щоб до 2030 року 50 відсотків усіх нових автомобілів, які продаються, складали електромобілі або гібриди, але не схвалив дати поступового виведення з виробництва.

BMW, яка очікує, що принаймні 50 відсотків своїх продажів до 2030 року будуть з нульовими викидами, каже, що цього року збільшить продажі електромобілів більше, ніж вдвічі.

«Це суміш між регулюванням, настроями клієнтів і продуктом», — сказав Зіпс. «Ринок є, і він зростає».

Раніше повідомлялось, що BMW припиняє виробництво кросовера F39 X2.

Запис Керівник BMW застерігає від встановлення дати відмови від ДВЗ спершу з’явиться на theROAD..

По теме: ( из рубрики Новини )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

11 + four =

Top